Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[!] Dwóch graczy z EUW szuka osób do wspólnej gry


Anonymous.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, wraz z kumplem szukamy osób do grania na EUW.

Ja mam 30lv, unranked. W Lola gram jakieś 3 lata, głównie EUNE, teraz EUW.

Kumpla wciągnąłem do gry jakieś 2 miesiące temu i uczy się bardzo szybko  :D

Gramy naprawdę sporo, czasem i po kilkanaście meczy dziennie  xD

Szukamy ludzi na ts, do grania normali / rankedów (jako team albo czasemu duo).

Piszcie PW, pozdro 

123

Opublikowano

Nie ten dział. Btw. Unranked + 30 lvl = noob że ja p******e.

Hm... może... wbiłem właśnie 30 na EUW, bo jak pisałem, wcześniej grałem EUNE? :) 

123

Opublikowano

Synku nie pierdol. Ośmieszająco to zabrzmiało wbij chociaż beton 5 na tym EUW i pogadamy.

 

@down Co ty tam pierdolisz ? Ty żaden moderator nie jesteś ani nic. Prędzej to morde możesz zamknąć niż topic.

3d10a40e96e20.png

Opublikowano

Report za offtop, proszę napisać w temacie, że pan szuka osób do gry.

 

 

Zamykam, jak ktoś tu jeszcze będzie spamić dam %

Opublikowano

Report za offtop, proszę napisać w temacie, że pan szuka osób do gry.

 

 

Zamykam, jak ktoś tu jeszcze będzie spamić dam %

Chyba nie masz takie mocy, jełopie, żeby zamknąć.

 

Synku nie pierdol. Ośmieszająco to zabrzmiało wbij chociaż beton 5 na tym EUW i pogadamy.

Oh, uraziłeś mnie, tak bardzo mi smutno ;x

123

Opublikowano

Jak mój szymico przyjdzie dostajesz 10%, za to że obraziłeś MODA ( Mnie ) i robisz flamewara , z tym drugim panem.

 

 

Tylko czekaj ty jełopie.

Opublikowano

Report za offtop, proszę napisać w temacie, że pan szuka osób do gry.

 

 

Zamykam, jak ktoś tu jeszcze będzie spamić dam %

 

Daj śmieciu procenty.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...