Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najważniejsze kwestie na temat transferu konta na Turecki serwer


NothemaN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka


 


dosyć popularne stało się zmienianie serwera z EU na TR.


hmmm. tutaj opiszę wam jak to zrobić itd..


 


FAQ TRANSFERU KONTA



https://support.leagueoflegends.com/entries/21372908-FAQ-transferu-konta

1. Zaczniemy od chęci zmiany nicku... (jeśli nie chcesz tego robić omijasz ten punkt)


 


wchodzimy 



https://signup.tr.leagueoflegends.com/tr/signup/index?realm_key=tr

rejestrujemy się na takie dane jak na naszym EuNe. 1 zakładka to login, 2 i 3 to hasło, 4 email a następnie data :)


 


1.a. wchodzimy w clienta gry i zmieniamy region z EuNe na Turkey


następnie wchodzimy do :


C:\Riot Games\League of Legends\RADS\system


otwieramy locale.cfg i z tr_tr zmieniamy na en_gb jesli chcemy angielski bądź pl_pl jeśli chcemy język polski


otwieramy klienta. logujemy się na nasze konto. 


tworzymy przywoływacza o takim samym nicku jak ten nasz na EuNe


 


2. Wyłączamy clienta. uruchamiamy ponownie i wybieramy EuNe


logujemy się na nasze konto


wchodzimy w sklep


zakładka ,,konto''


,,Przenieś do Turcji" - odblokuj


Dajemy kupuj


zatwierdzamy


....


Jeśli nie zmieniamy nicku to konto powinno już się transportować


Wpisujemy nowy login oraz nowy nick (takimi danymi będziemy się logować na konto w turcji....


Potwierdzamy


Transfer konta się rozpoczął. może to potrwać kilka minut


 


wyłączamy klienta i uruchamiamy go na serwerze tureckim. 


następnie wchodzimy do :


C:\Riot Games\League of Legends\RADS\system


otwieramy locale.cfg i z tr_tr zmieniamy na en_gb jesli chcemy angielski bądź pl_pl jeśli chcemy język polski


otwieramy klienta. logujemy się na nasze konto. 


 


no i mamy :)


 


 


DNIA 16.07.2014r CZYLI TUŻ PO PATCHU 4.12 WYSKAKUJĄ RÓŻNORAKIE BŁĘDY Z TRANSFEREM. NA 99% TRANSFER SIĘ NIE UDA. ODCZEKAJ PEWNY CZAS I NIE SPAM KOLEJNYMI PYTANIAMI. NIE BĘDĘ UDZIELAŁ NA TO ODPOWIEDZI.


 


 


Dodatkowo wraz z kolegą wpadłem na pomysł aby lekko zorganozwać mpc'tową społecznośc na Tureckim serwerze. Chcesz poznać nowych ludzi z naszego forum? wejdź w czat, zakładkę ,,pokój czatów'', ,,przyłącz się do pokoju" a następnie wpisz ,,Polska"

rbd2t1.png

Opublikowano

właśnie grałem na tureckim 
jest zajefajnie dam kilka ss'ów  i zobaczycie 

----------------------------------
01 - Operating System
----------------------------------


 
0101 - Operating System         : Windows 7 Ultimate 32-bit (6.1, Build 7601) Service Pack 1 (7601.win7sp1_gdr.140303-2144)
0102 - Language                     : Polish (Regional Setting: Polish)
0103 - BIOS                             : Award Modular BIOS v6.00PG
0104 - Processor                     : Intel® Core2 Quad CPU    Q6600  @ 2.40GHz (4 CPUs), ~2.4GHz
0105 - Memory                         : 3072MB RAM
0106 - Available OS Memory   : 3070MB RAM
0107 - Page File                      : 2580MB used, 3559MB available
0108 - Windows Dir                 : E:\Windows
0109 - DirectX Version            : DirectX 11
0110 - DX Setup Parameters   : Not found
0111 - User DPI Setting           : Using System DPI
0112 - System DPI Setting       : 96 DPI (100 percent)
0113 - DWM DPI Scaling         : Disabled
0114 - DxDiag Version             : 6.01.7601.17514

 

 

76561198045525575.png
Opublikowano

No zaczynamy na start menu

post-605855-0-58161800-1405517569_thumb.png 



dalej jeszcze mamy grupy (jest ich o wiele więcej)

post-605855-0-84944700-1405517583.png 




Jeszcze jest duża zmiana w statystykach 

 post-605855-0-23765600-1405517676_thumb.png 



Statystyki są opisane na stronie co jest o wiele lepsze

 post-605855-0-06138000-1405517589_thumb.png 
post-605855-0-16129300-1405517592_thumb.png
post-605855-0-43430200-1405517596_thumb.png
post-605855-0-38041500-1405517598_thumb.png


 

----------------------------------
01 - Operating System
----------------------------------


 
0101 - Operating System         : Windows 7 Ultimate 32-bit (6.1, Build 7601) Service Pack 1 (7601.win7sp1_gdr.140303-2144)
0102 - Language                     : Polish (Regional Setting: Polish)
0103 - BIOS                             : Award Modular BIOS v6.00PG
0104 - Processor                     : Intel® Core2 Quad CPU    Q6600  @ 2.40GHz (4 CPUs), ~2.4GHz
0105 - Memory                         : 3072MB RAM
0106 - Available OS Memory   : 3070MB RAM
0107 - Page File                      : 2580MB used, 3559MB available
0108 - Windows Dir                 : E:\Windows
0109 - DirectX Version            : DirectX 11
0110 - DX Setup Parameters   : Not found
0111 - User DPI Setting           : Using System DPI
0112 - System DPI Setting       : 96 DPI (100 percent)
0113 - DWM DPI Scaling         : Disabled
0114 - DxDiag Version             : 6.01.7601.17514

 

 

76561198045525575.png
Opublikowano

Na serwerze Tureckim można odblokować za darmo skin do Sivir..

Opublikowano

Bardzo dobra robota, like.

Warto się tam przenieść? :)

 

/edit

 

Czy usunie mi się dywizja?

Jeśli pomogłem

 

Możesz dać mi +

 

Wielkie dzięki :)

Opublikowano

Będziesz musiał zagrać 1 rankeda i na podstawie Twojego MMR przydzieli Cię do danej dywizji , wyższa kultura niż na EUNE , moją wypowiedź wnioskuje tylko na jego licznych postach na ten sam temat o który cały czas pyta multum ludzi :p , pozdrawiam .


2wg4nlj.png

Opublikowano

Gram sobie na Turcji, ale mam pytanko : Czemu gdy najadę myszką na miniona ( przeciwnego ) lub champa to pojawia się myszka ? lub championy przeciwników mają kółko ( zasięg czy cuś ) ? na EUNE tak nie miałem.

ach_96055.png

 

 

 

"Gram w LoLa bo nie działa mi DotA 2" - Mrostry0407

Opublikowano

Transfer jest darmowy , tylko chwilowo mają jakieś problemy i cała usługa zmiany regionu jest wycofana do czasu naprawy . 


2wg4nlj.png

Opublikowano

transfer jest już dostępny :)

 

a tak odnośnie turcji i pickowania raczej jest pick order czy call order? 

drugie pytanie czy w lobby calluje się po angielsku czy po turecku, jak po turecku to jak się mówi na mid/adc itp, wiecie o co chodzi, pozdrawiam

Opublikowano

Nie mogę przenieść konta, wyskakuje mi jakiś błąd 

There is an error in the transfer service. Please contact Riot support.
Access to Store has been removed while account transfer is in progress.

O co kaman?

ponowne uruchomienie clienta i działa

Opublikowano

transfer jest już dostępny :)

 

a tak odnośnie turcji i pickowania raczej jest pick order czy call order? 

drugie pytanie czy w lobby calluje się po angielsku czy po turecku, jak po turecku to jak się mówi na mid/adc itp, wiecie o co chodzi, pozdrawiam

 

Platyna / diamond

Na początku jak wbijasz bardzo rzadko widzisz czy ktoś wybiera linie.

Jeżeli jesteś last pickiem, i mainujesz jakąś linie, piszesz coś w stylu <linia> pls. np.: mid pls   i jest bardzo duża szansa, że dadzą Ci tego mid'a.

 

Pisze się normalnie mid/adc/top/supp/jungle.

Dużo Turków zna angielski (chociaż jego podstawy).

 

@Edit

Zapomniałem dodać że na Turcji w duoq czy soloq mogą być 2x premade :).

QUhIR7.png

Opublikowano

Jeżeli ktoś rozważa przenosiny to odradzam. Nie ma co. Serwer opanowały już cebulaczki(Polacy), którzy kryją się pod angielskimi nickami. Myślą że ich się nie rozpozna, ale... jak wiadomo tylko oni piszą po angielsku. Zagrałem troszkę gier i w 70% był afk lub troll. Lepiej zostańcie na Eune i blokujcie polaczków, niż później żałujcie że przenieśliście acc. Taka jest moja opinia. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...