Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najważniejsze kwestie na temat transferu konta na Turecki serwer


NothemaN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Osobiście odradzam przeniesienia się. Polacy ( trolle afki itp. ) przenieśli się tam bo na EUNE są "n00by". Każdemu brązowi / silverowi / goldowi odradzam przeniesienia się tam.

Poradnik fajny, jakbym rozważal przeniesienie na turecki chętnie bym skorzystał z rad poradnik 10/10 ;)

xvez_eune_55_6_logo.png

Opublikowano

Nie polecam przenosić się na serwer turecki co najwyżej założyć nowe

konto i smurfowac sobie, bardzo łatwo się gra, łatwe gry i dobra komunikacja

z team matami, a co najważniejsze mniej trolli i afków :)

Polecam zrobić nowe konto i zagrać na tureckim.

Co do poradnika 8/10 :D

34tet95.gif

Opublikowano

Nie bede nikogo zmuszal. Widze juz tematy - omg oni gadaja po turecku. Wezcie sie kurwa nauczcie jezykow urzedowych w danych krajach a pozniej przeniescie sie na serwer o nazwie "Turcja". Racja, wczoraj trafilem polaka w teamie. Fleamowal na morgane 1/4 a sam byl 0/6. Sory ale jednak gragasem solo wycarrowac sie nie da (jeszcze jak w enmy sa same hyper carry czyli kayle vayne i yasuo. W jung byl mao a na supporcie leona. Taki team jest too strong

rbd2t1.png

Opublikowano

Wezcie dodawajcie to jeszcze na grupy facebookowane jp armi czy lolowiczow.. Bez sensu.

Niedosc ze na EUNE Cebula jest to takze na turkach teraz beda i sa juz.. Mysle czy sie przenosic na turka.

Opublikowano

Wezcie dodawajcie to jeszcze na grupy facebookowane jp armi czy lolowiczow.. Bez sensu.

Niedosc ze na EUNE Cebula jest to takze na turkach teraz beda i sa juz.. Mysle czy sie przenosic na turka.

Jebac jp armie. Hajsownicy 4ever. A co do udostepniania - ja dalem to tylko tutaj. Mi polacy w goldzie jakos nie przeszkadzaja

rbd2t1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...