Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Sygnatura] Fireho


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1373291180-U247153.png

 

 

Tematyka: -
Wysokość: 200
Szerokość: 800
Kolorystyka: głęboka czerwień
Dodatkowe informacje od zlecającego: Proszę o wybranie jakiejś klatki z filmiku, najlepiej z jakiegoś momentu w którym ten ognisty przeważa(np. okolice 1:57). Do tego dołożyć napis Fireho oraz następujący tekst(mniejszą czcionką):

People who fight fire usually end up burning

Materiały do wykorzystania: https://www.youtube.com/watch?v=H2hbK_But8I
Wynagrodzenie: 10 limitów lajków(łącznie 200 like) + 5 w profilu, plus limit dla każdego kto da porządną pracę

Opublikowano

Proszę :)

 

YktHFZX.png

 

Musiałem trochę zmniejszyć rozmiar bo się nie mieściło poza tym klatka z filmu nie miała aż takiej szerokości. Gdybym dał np. na pełny ekran nic by nie było widać także mam nadzieję że zrozumiesz.

Opublikowano

@IndienPz

Kolor napisu zły, nie widać go na takim tle(schodki). No i nie ma postaci.

 

No i oczywiście czekam na więcej prac.

Opublikowano

8990414059734791114786.png

@LoveCmD Nie ten napis, słaba czcionka, logo MSI w rogu, brak efektów ani niczego innego. Takie coś to i w GIMPie umiałbym pewnie zrobić.

Opublikowano

@LoveCmD Nie ten napis, słaba czcionka, logo MSI w rogu, brak efektów ani niczego innego. Takie coś to i w GIMPie umiałbym pewnie zrobić.

Skoro umiesz, to Sb zrób :) 

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

 

Reeefresh!

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngSamineX Fajne, ale w pracy Indiena były ciemniejsze kolory - lepiej to wyglądało. No i tragiczna czcionka.

Opublikowano

Możesz podać nazwę czcionki mam ich milion na kompie xD A to wszystko da się zmienic bo mam kopie ;)

 

Nie wiem teraz ?

 

post-1213154-0-08870600-1406500322_thumb.png

Nikt nie będzie spał spokojnie

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reeefresh!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reeefresh!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reeefresh!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reeefresh!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reeefresh!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...