Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Road to Turkey Challenger <lub platyna :D>


NothemaN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest ok, ale widzę jeden zasadniczy błąd widzę, że budujesz na zedzie youmuu(chyba tak się to zapisuje xD), a później składasz tłuczek, kryształ i chyba chcesz z tego złożyć czarny tasak co nie ma sensu, bo przebicie się nie skaluje :)

Wiesz, zed to moj main nie jest. Yommu dobry item, to jestem pewny. Hmm o ile sie nie myle to zlozylem yommu w calosci po powrocie (chyba) dlatego pozniej zlozylem brutalizera. Zapomnialem ze w sklad yommu juz on wchodzi. Lw i yommu pod armor pene wystarczy. Dzis od 14 do 21 gramy. Bede dawal ss'y

rbd2t1.png

Opublikowano

Silver na eu to gold / plat na tr

Plat na eu to mocny diax a slaby challenger na tr

Drobna pomyłka. D1-2 na TR to już +/- D4-3 na eu.

Challanger to okolice D2-1 :]

­azYIWDl.png

Opublikowano

Jest ok, ale widzę jeden zasadniczy błąd widzę, że budujesz na zedzie youmuu(chyba tak się to zapisuje xD), a później składasz tłuczek, kryształ i chyba chcesz z tego złożyć czarny tasak co nie ma sensu, bo przebicie się nie skaluje :)

 

skaluje.. kupiłem brutalizer + Black Cleaver + youmuu i w statach pisało, że mam dużo więcej penetracji niż 10 z brutalizera :)

Opublikowano

boleczek ci nie dziala to hujnai co??

"oczywiście :< no tak, nie potrafie grać bez bola :< jestem ciotą .... :<"

takie coś sobie mówisz każdego dnia gdy otwierasz oczy, cnie?

 

test opekowatości Mordekaisera... hmmm nie jest zły ale mógłby być lepszy :)

zagrałem mecz ale nie zrobiłem ss'a xD

5/4/12 bodajże. farma słaba ale to jak zwykle :<

KASJOPEJA NA KAS ŁUPING??

raczej nie :D. strasznie lamiła. jedna tripla a reszta to so noob :)

rbd2t1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...