Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Road to Turkey Challenger <lub platyna :D>


NothemaN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Glupi kretynie zamieszczony powyzej, nie wiem dlaczego.

Jezeli mial gold 4/5 na east i sie przenosil, to Ty myslisz, ze go do challangera wrzuci ?

Jestes tak pusty, ze az smieszny.

Uzyj mozgu next time.

Opublikowano

HAHAHAHAH GOLD 4 NA TURCJI TO TRZEBA BYC K***A BOBEM TOTALNYM.

ten pan sobie radzi kappa

http://www.lolking.net/summoner/tr/5784573
nie wiem czemu ale twoj post mnie tylko rozsmieszyl. Gold 4, hmmm. No dobrze. Jestem noobem. I co z tego? Masz podjar ze na swoim bolku wbiles plat 5? Masz podjar ze wysylalem ci na pw wskazowki jak uzywac enforce? Masz podjar ze zfleamowales mnie ale cos ci nie pyklo? Ehhh those kid

rbd2t1.png

Opublikowano

Wyczuwam mentalność brązu.

 

Jeżeli chodzi o same rankedy w twoim wykonaniu to powiem ci że nawet ładnie ci idzie, oby tak dalej.

Powodzenia.

Wiem ze farma nie zachwyca jednak bardziej skupialem sie na pomaganiu innym linia niz na samym carrowaniu bota. W kazdym meczu (bynajmiej jak gralem jinx) bot byl latwy i wieza zostala pushnieta do ok 15min. Wraz z supportem znalazlem wspolny jezyk (german xDDDDD) i po prostu zaczelismy pomagac innym linia. Team ogolnie przegrywal ale taka pomoc byla swietnym wyborem bo dawalo to duzo dla poszczegolnych graczy a przy tym atmosfera w teamie byla bardzo mila. Mysle ze jinx lucian i twitch sa postaciami ktorymi wbije lige wyzej

 

Sorki za ortografie, tapatalk

rbd2t1.png

Opublikowano

jakie k***a wskazówki głombie mialem enforca jak ty nie wiedziales że yasuo istnieje XDD

2dQc9ZG.png

pozdro

 

FIQfSsg.jpg

 

platynko 5 ?:(

jak cos chcesz pisz steam:pimbogiem, nie spamuj pw, ty.

Opublikowano

Jak zmienić język na tureckim serwerze na polski? ;-;

wchodzisz w foder lola, rads, system, locale cfg i z tr_tr zmieniasz na pl_pl

 

3557614055257181089930.png

leblanc supp słabo ale wystarczająco :)

9 win z rzędu :)

rbd2t1.png

Opublikowano

nio i kolejny meczyk xinem na topie :

7723914055310451089930.png

chyba mój nowy main

 

hmm, 1 mecz i seria do gold 2 :D

 

 

no i win :)

tym razem to jinx pocarrowała (imo ja i tak najlepsza farma ^^:D)

2675014055330551089930.png

rbd2t1.png

Opublikowano

przeniósł się na turcję bo był za słaby na nordicu, wtf. gg wp. I tak nie wbijesz pewnie plat hehs

tak, a ty dostałeś się do skt? wow, mistrzu

hmmm, teraz mordekaiser vs lissandra. ohhh może być ciężko :<

 

 

@ trollek <3

rbd2t1.png

Opublikowano

Sorki za brak ss. Wrocilem do gry na smurfie (19lvl) ale jednak bede gral na tym koncie. Mowcie mi jakie champy chcielibyscie spotkac a zagram nimi. Obecnie gold 3(spadlem xDDD).

rbd2t1.png

Opublikowano

Jest ok, ale widzę jeden zasadniczy błąd widzę, że budujesz na zedzie youmuu(chyba tak się to zapisuje xD), a później składasz tłuczek, kryształ i chyba chcesz z tego złożyć czarny tasak co nie ma sensu, bo przebicie się nie skaluje :)

Chcesz zacząć grać w LOL'a? Szukasz fajnej ekipy? Również zapraszam na PW:D

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...