Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

PtQ.png


Cześć. Nazywam się Konrad. Mam 16 lat.


Pochodzę z województwa Wielkopolskiego.


W metina gram od dawna. Nie jestem w stanie określić ile dokładnie.


Zaczęło się tak jak u większości, od pl’a, następnie uciekłem na privki, i tak się błąkam od serwera do serwera ;)


Oprócz metina, interesuję się muzyką, i koszykówką. Nie wiem czy jest to istotne w podaniu o posadę, lecz postanowiłem że to uwzględnię. Czemu nie :P


Jestem spokojnym, młodym człowiekiem.


Jestem również pomocny. Myślę że ma to duże znaczenie, ponieważ taki właśnie powinien być Mistrz Gry.


 


 


QtQ.png


 


 Jeśli chodzi o doświadczenie, to nie jest ono zbyt duże.


Jakiś czas temu miałem swój serwer hamachi, natomiast był on założony tylko i wyłącznie dla zabawy. Nie grał na nim nikt oprócz mnie i kumpli.


Komendy nie są problemem.


Nie ma ich aż tak dużo, więc bez problemu mogę się ich nauczyć.


Jako TGM, bądź GM chciałbym pomagać graczom, jak i reszcie teamu.


Jestem w stanie pomóc w wymyślaniu ciekawych, nowych rzeczy na serwer, jak i w szukaniu błędów, które by się ewentualnie zdarzył.


Będąc GM’em/TGM’em jestem w stanie poświęcić serwerowi dość sporą ilość czasu.


Mowa tutaj o 2-5 godzinach dziennie (zależy od dnia)


Jak wiadomo, mam prywatne życie. Właśnie ono przekłada się na ilość godzin spędzonych na serwerze.


Jako „żółtodziób” w tej dziedzinie wiem, że trudno mi będzie znaleźć osobę, która by była skłonna przyjąć mnie na swój serwer, lecz będę się starał.


 


RtQ.png


GG : 22534322


Niestety mogę podać tylko gg, ponieważ po podaniu numeru telefonu jestem pewien, że by ktoś sobie ze mnie jaja robił.


Z zainteresowanymi mogę się skontaktować na ts3, wystarczy że otrzymam na gg/pw adres ts’a.


 


 


 


Dzięki za uwagę, i pozdrawiam.


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...