Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Za duże zużycie procesora..


Margooxd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mam laptopa z procesorem intel core 2.40 GHz 
Ram 3 GB 

I strasznie mi zużywa procesor komputer zawsze chodził ok. teraz zaczął mulić.. wtedy grałem na 1 procesorze a teraz gram na 2 i jest jeszcze gorzej (włączyłem 2 myślałem że coś pomoże..)

Czy jest to możliwe że Laptop sie przegrzewa i CPU z 20% (tych normalnych) zmienia się na 80%(po przegrzaniu)

Jeżeli może mu być gorąco jak to naprawić? Zimna woda pomoże?

Opublikowano

Is this a fk troll? 

Ciekawe co by się stało jak byś wylał na niego 'zimną wodę'? Obstawiam a) sfajczył by się i byś płakał B) nie zobaczysz go już nigdy więcej i też będziesz płakał.

 

Temperatury z programu HWmonitor po robieniu rzeczy które tak 'przymulają'. Przy okazji ściągnij program CrystalDiskInfo i zrzuć zdjęcie.

 

PS. nick mówi sam za siebie >.<

graphic.png
Opublikowano

Rob kopie waznych plikow na pendriva bo dysk moze sypnac w kazdym momencie.

Ilosc ramu i zuzycia jest adekwatna do uzywanych programow przez Cb ja tu problemu nie widze. Jedynie W7 do 3gb ramu i niskiwydajnego procesora robi swoje :)

graphic.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...