Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie! 

 

Chciałbym Was zaprosić na serwer Wojny Zamków. Jeśli nie wiesz, na czym to polega, to już Ci tłumacze;

Tryb będzie polegać na tym , że są dwie drużyny (Czerowni i Niebiescy), które będą ze sobą rywalizować. 

Żeby dostać się na serwer, musisz wypełnić prost wzór i dodać odp. w tym temacie (tam wkleić wypełniony wzór).

Pamiętaj, jeśli chcesz dołączyć musisz mieć mikrofon oraz TS3 :)

Większość informacji dowiecie się na TS3 w dniu startu :)

Więcej informacji:  Wkrótce

Zaproś kolegów!

Imię:
Wiek:
Nick w MC oraz TS3:
Co wniesiesz do drużyny:
Ile grasz w MC:

Przewidziany start:  21 lipca 2014 o godzinie 11:00 (zbiórka na TS3 o godzinie 10:10)

 

 

#Radziłbym dodać post do obserwowanych, żeby nie przegapić żadnych ważnych wiadomości
#IP do Teamspeaka jak i serwera będzie podane jeden dzień przed startem, lub 2h przed startem na PW do każdego i w tym temacie. Dlatego radzę go śledzić.
 
                                                                                  image.png

v3XaD3F.jpg
Jestem Fifi :364_pineapple:

Opublikowano

Imię: Radek
Wiek: 17
Nick w MC oraz TS3: Seco
Co wniesiesz do drużyny: Zajebistość mojej osoby ;)
Ile grasz w MC: Od Alphy.

Opublikowano

Imię: Mateusz
Wiek: 16
Nick w MC oraz TS3: woller
Co wniesiesz do drużyny: brak nudów xD
Ile grasz w MC: ponad rok z przerwami :)

Szukam serwera Survival, typ Kwadratowej Masakry sezon 5, wszystko z rud, ogar Administarcja.

Moge pomóc w reklamowaniu itd. PISAC PW

Opublikowano

Proszę dodać banner.
24h

733761405517115815990.png

"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia" ~Jonathan Carroll

Opublikowano

Można trochę później chodzi godzina ?

Imię:Wktor
Wiek:14
Nick w MC oraz TS3: Minecraft: Dnux TeamSpeak:Dnux(Czasami Wiktor)
Co wniesiesz do drużyny:Dużą dawkę humoru.
Ile grasz w MC:Od bety

Opublikowano

Imię:Michał
Wiek:17
Nick w MC oraz TS3: 'Axel
Co wniesiesz do drużyny: Wszystko to czego brakuje ^^
Ile grasz w MC: Od Alphy

anNO14B_460sa.gif


Opublikowano

Imię:Michał

Wiek:17

Nick w MC oraz TS3: 'Axel

Co wniesiesz do drużyny: Wszystko to czego brakuje ^^

Ile grasz w MC: Od Alphy

 

Imię: Kacper

Wiek:12

Nick w MC oraz TS3:  Kapi77 Na ts'ie też Kapi77

Co wniesiesz do drużyny: Dużo Humoru

Ile grasz w MC: od 6roku życia

 

Przyjęci, wszyscy co pisali są przyjęcia. Zbiórka na TS'ie o 13: 20 dziś :)

v3XaD3F.jpg
Jestem Fifi :364_pineapple:

Opublikowano

Imię: Johnny
Wiek: 20 :(
Nick w MC oraz TS3: Johnny
Co wniesiesz do drużyny: MOC i szaleństwo
Ile grasz w MC: od bety rok potem przerwa

Opublikowano

Imię: Johnny

Wiek: 20 :(

Nick w MC oraz TS3: Johnny

Co wniesiesz do drużyny: MOC i szaleństwo

Ile grasz w MC: od bety rok potem przerwa

 

Przyjęty, o 13:20 zapraszam na TS'a ;)

v3XaD3F.jpg
Jestem Fifi :364_pineapple:

Opublikowano

Można jeszcze pisać ?  Jeśli tak to :

 

Imię: Patryk 
Wiek: 14
Nick w MC oraz TS3: MC patrickallain   TS3 tak samo :p
Co wniesiesz do drużyny: Wszystko co mogę :D
Ile grasz w MC: 2-3 lata.

 

Imię: Mateusz

Wiek: 16
Nick w MC oraz TS3: MC griber171  TS3 tak samo
Co wniesiesz do drużyny: Kolejnego członka drużyny.
Ile grasz w MC: jakieś 2 lata.

Hangamoon_eune_24_3_logo.png

Opublikowano

Można jeszcze pisać ?  Jeśli tak to :

 

Imię: Patryk 

Wiek: 14

Nick w MC oraz TS3: MC patrickallain   TS3 tak samo :P

Co wniesiesz do drużyny: Wszystko co mogę :D

Ile grasz w MC: 2-3 lata.

 

Imię: Mateusz

Wiek: 16

Nick w MC oraz TS3: MC griber171  TS3 tak samo

Co wniesiesz do drużyny: Kolejnego członka drużyny.

Ile grasz w MC: jakieś 2 lata.

 

Tak, zapraszam na TS'a ;)

v3XaD3F.jpg
Jestem Fifi :364_pineapple:

Opublikowano

Imię: Maciek 
Wiek: 16
Nick w MC oraz TS3: _RaQu_, posiadam ts
Co wniesiesz do drużyny: Skilla w pvp #yolo
Ile grasz w MC: 2 lata.

52718291273710441791.jpg

Opublikowano

Imię: Maciek 

Wiek: 16

Nick w MC oraz TS3: _RaQu_, posiadam ts

Co wniesiesz do drużyny: Skilla w pvp #yolo

Ile grasz w MC: 2 lata.

 

Przyjęty ;)

v3XaD3F.jpg
Jestem Fifi :364_pineapple:

Opublikowano

Imię: Jacob
Wiek:17
Nick w MC oraz TS3:TwistedPL/QuaTrooPL
Co wniesiesz do drużyny:fszystko !
Ile grasz w MC: od początku zią ! :P

Opublikowano

Imię: Bartosz
Wiek: 18
Nick w MC oraz TS3: Aarchie - Oczywiście
Co wniesiesz do drużyny: Humor, chęć współpracy, zdolnego budowniczego i świetnego ducha walki :D
Ile grasz w MC: Od wczesnej alphy:>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...