Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

CivilWar

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logo.png


 


 


belka.png


 


info.png


 


Strona Główna



http://civilwar.pl

Rejestracja



http://civilwar.pl/register

Pobierz



http://civilwar.pl/download

Typ serwera: MEDIUM


Maksymalny poziom: 150


Maksymalne punkty statusu: 95


6/7 Bon: Nie


Start serwera: 18.07.2014


 


 


Z każdego metina jest szansa na drop Bryłki złota 5kk


Nieskończona peleryna męstwa, poty i strzały


Skille dostajemy na G od instruktorów następnie wbijamy kamykami (Drop z metków 60+)


Ceny oraz drop yang został zmniejszony aby nie była za duża inflacja


Nowy Interface


2 Królestwa Jinno/Shinsoo


Autorskie Mapy


Odświeżone tekstury i nowa mini-mapa


Wywalony drop "śmieci" z dropu


Nowe dungeony


pocza.png


Na start otrzymasz :


Podstawowe EQ+9


Nieskończone potki


Nieskończoną pelerynkę


Konia Bojowego


Pierścień teleportacji


 


ekwi.png


 


 


bonusy.png


tab.jpg


 


hand.png


 


handlara.png


zbroja.png


brn.png


 


system.png


 


wojo1.pngwojo2.png


wojo3.pngwojo4.png


wojo5.pngwojo6.png


miecz1.pngmiecz2.pngmiecz3.pngmiecz4.pngmiecz5.pngmiecz6.png


 


2rek1.png2rek2.png2rek3.png2rek4.png2rek5.png2rek6.png


 


belka.png


ninja1.pngninja2.png


ninja3.pngninja4.png


ninja5.pngninja6.png


 


luk1.pngluk2.pngluk3.pngluk4.pngluk5.pngluk6.png


 


szt1.pngszt2.pngszt3.pngszt4.pngszt5.pngszt6.png


belka.png


sura1.pngsura2.png


sura3.pngsura4.png


sura5.pngsura6.png


 


sura1.pngsura2.pngsura3.pngsura4.pngsura5.pngsura6.png


belka.png


sza1.pngsza2.png


sza3.pngsza4.png


sza5.pngsza6.png


 


szam1.pngszam2.pngszam3.pngszam4.pngszam5.pngszam6.png


 


szaa1.pngszaa2.pngszaa3.pngszaa4.pngszaa5.pngszaa6.png


 


dangi.png


moca.png


smo.png


smok.png


kata.png


komn.png


exp.png


stara1.pngstara2.pngstara3.png


belka.png


taj1.pngtaj2.pngtaj3.png


belka.png


ter1.pngter2.pngter3.png


pet.png


Na serwerze jest system zwierzaków 


Są one na stałe i posiadają stałe bonusy


Można je zdobyć z 


dropu lub ItemShop.


 


Przykładowe zwierzaki :


ptes.png


kost.png


Na serwerze jest wprowadzony system kostiumów,


Czyli możliwość przebierania się,


Kostiumy mają 2 wbudowane bonusy 


Dodatkowe 5 bonusów możemy je dodać poprzez wzmocnienie przedmiotu.


kst.png


osio.png


Na serwerze został wprowadzony system osiągnięć


Działa na zasadzie otrzymywania punktów za zabicia 


Różnych bossów, metinów oraz ogólnego rozwoju.


pkt.png


 


Punkty można wymienić u Magika który stoi obok Strażnika Wsi w M1.


po2.png


zeg.png


Został dodany zegarek pod mini-mapą 


Aby ułatwić wam rozgrywkę.


zega.png


licz.png


Na serwerze zostało wprowadzone okno zabić


Liczy ono ile zabiliśmy Mobów i graczy danego królestwa.


smi.png


Okno możemy otworzyć pod klawiszem F5.


bon.png


tabe.png


Dostępna pod guzikiem "x"


 


(zlicza bony z EQ!)


inter.png


Na serwerze został wprowadzony nowy interface


in.jpg


Mamy nadzieję że przypadnie wam do gustu


I będzie wam się miło prowadziło rozgrywkę 


Z nowym wyglądem klienta.


 


wer.png


1.jpg

 


2.jpg

 


Opublikowano

Zgodzę się niestety z kolegą. Ile to już w tamtym tyg. bylo serwerow i popadalo.

Tutaj nie zagram bo widac ze to standard serwer pod hajs.

0 Nowości wszystko stare jak świat.

 

Lepiej nie startujcie w piatek bo nie bedziecie mieli graczy.. Ja np z gildia lece na inny serwer grać. ktory startuje 18 ale spoko..


 

Opublikowano

Podoba mi się serwer ze względu na sety. Tutaj wbijam.

Dropią jakieś szkaty z mobów czy coś w tym stylu ?? Lub z metinów

Tak z metinów dropi Skrzynia Wojny i wzmocnienia, 

Ze skrzyni wojny dropi 

Bryłka i niektóre ulepszacze oraz krwisty kamień.

Zaś ze wzmocnienia 

błogosławieństwa, dłonie krytyka i Rosy.

Opublikowano

Boże, rozumiem, że można zrobić podobną prezentacje z raz, dwa razy, ale to już przesada. 
Zainwestuje w kreatywność i zróbcie coś innego i o wiele lepszego, żenua... 

Sety z broniami dobrze dopasowane, ale zbroje już nie, nie podoba mi sie to "swiecenie" .
Zobaczymy jak to ruszy, bedzie duzo luda to zagram. ;)

Opublikowano

Po co robicie Medium skoro na ExoriaMT2 jest 800 graczy to macie male szanse na wybicie się

było widać po Thoria ze mieli na starcie 150 luda a u Was widze max 50

 

w dodatku nic fajnego u Was nie ma + tą prezentacje widze na co drugiej prezentacji chodzi mi o deski przedziałowe

40922277020460886480.jpg

Opublikowano

Po co robicie Medium skoro na ExoriaMT2 jest 800 graczy to macie male szanse na wybicie się

było widać po Thoria ze mieli na starcie 150 luda a u Was widze max 50

 

w dodatku nic fajnego u Was nie ma + tą prezentacje widze na co drugiej prezentacji chodzi mi o deski przedziałowe

Po to abyś mógł zareklamować swoją Exorię  <_<

Polecam serwer, fajnie myślę że zrobiony i ma szansę na wybicie się, ale zobaczymy jak będzie.

 

PS. Exoria ma coś fajnego ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...