Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak levelować smurfa autobotem? Sposób IV (wymaga BoL'a)


Reph3at

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
 


 


 


 


571011407912044499718.png


Zgodnie z obietnicą poradnik doczekał się małej aktualizacji.


Na wstępie uprzedzam, bot w pełni okazałości działa na Windows 7. Moja "metoda" na odpalenie go na Windows XP nie jest już clientless, ale wciąż zachowuje, powiedzmy, to co iARAM oferuje.


 


Czego będziemy potrzebować?


- Trochę IQ


- Windows Tiny7 Unattended / Windows XP SP3 / MicroXP


- Konta na Bot of Legends


- Ok 15 GB wolnego miejsca na naszym dysku twardym


 


Download



http://botoflegends.com/forum/topic/26538-iaram-free-aram-bot-clientless/

STAGE I. - MASZYNA WIRTUALNA


 


< wkrótce wideoporadnik dot. obsługi VMware etc>


 


SZCZEGÓŁOWE TWORZENIE MASZYNY JEST OPISANE TUTAJ


 


1. Wchodzimy w VMWare


2. W białe pole klikamy PPM > Create New Virtual machine


 


Parametry maszyny:


- 512 MB RAM


- 15 GB Virtual Disk


- Typ Sieci: NAT


 


Przechodzimy proces tworzenia VM podając powyższe parametry i idziemy do punktu drugiego.


 


STAGE II. - KONFIGURACJA SYSTEMU NA VM


 


- Instalujemy .NET Framework 4.5


- Instalujemy DirectX 9 


- Instalujemy C++ Redist 2010 (wymaga go BoL)


- Instalujemy BoL'a


- Do folderu Scripts wrzucamy skrypt i zahaczamy go w BoL'u


 


Dla Windows 7:


- Pliczek iARAM.exe wrzucamy sobie na pulpit, w pliku config wpisujemy ścieżkę do folderu z LoL'em - pamiętajcie aby dać na końcu "\", inaczej będzie się wywalał!


W plik 'iaram.txt' wpisujemy konta. Odpalamy iARAM.exe i BoL'a i cieszymy się z bocenia


 


Dla Windows XP:


- Analogicznie jak powyżej wklejamy skrypt do folderu ze skryptami i zahaczamy go w BoL'u


- Pobieramy Tsun's Auto Queue, w pliku konfiguracyjnym ustawiamy tryb ARAM (jest to bodaj numerek 5)


- Logujemy się na swoje konto na LoLu na VM, odpalamy bola, odpalamy tsun auto queue, wciskamy F1


Bot automatycznie wchodzi do queue, klika continue i korzysta ze skrypty iARAM.


 


Obecny skrypt trochę ssie ale ma być update. Miłego bocenia życzę i pozdrawiam.


Szczególnie Szymico.


 


Sponsor honorowy


914171407927906499718.png


  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

nie wiem, ja na tym refki robiłem tylko jak był patch 4.10

a w takim razie 1 refflink? ile czasu?

Opublikowano

Czy mógłbym prosić autora o edytowanie postu, kiedy bot już będzie gotowy do działania? Z góry dziękuję i pozdrawiam. :)

Life  <  League of Legends

Opublikowano

Mógłbyś podać download chociaż tego Tiny7 Unattended

 

 

Wbija lvl sam, więc mogę go odstawić od 6 lvl do 30?

Czy muszę konfigurować go aby tak było?

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Opublikowano

Mógłbyś podać download chociaż tego Tiny7 Unattended

 

 

Wbija lvl sam, więc mogę go odstawić od 6 lvl do 30?

Czy muszę konfigurować go aby tak było?

Jezu, to jest bot do refferali, nie do wbijania smurfa... Czytaj ze zrozumieniem, w tytule masz.

Life  <  League of Legends

Opublikowano

Jezu, to jest bot do refferali, nie do wbijania smurfa... Czytaj ze zrozumieniem, w tytule masz.

Tym MOŻNA wbić smurfa 30 lvl ale imo lepsze do refków

 

 

Mógłbyś podać download chociaż tego Tiny7 Unattended

 

 

Wbija lvl sam, więc mogę go odstawić od 6 lvl do 30?

Czy muszę konfigurować go aby tak było?

Regulamin forum zabrania piractwa

Opublikowano

ceikawe kogo będzie obchodzić ban jeżeli będzie robił refferale na takim bocie...

 

Ten bot może służyć do farmienia IP lub levelowania. A Riot chyba może zbanować postać na której robi się refy botem.

Opublikowano

Poda ktoś czasy piątego lvla i 10 lvla ?

Gościu, bot nie działa do 17, więc kto Ci napisze ile to zajmuje? ;-; 

możesz sam obliczyć wygrana + przegrana aram / 2 = ??? 

Licząc, że jedną wygra i jedną przegra ;-;

m7sxhh.gif
Opublikowano

Witam, wiem, że autor jest na urlopie, ale myślę, że tu chodzi o błąd konfiguracji. Mógłby mi ktoś powiedzieć co robię źle, że wywala mi taki błąd i sec później cały program? 

23482804778130057378.png

Opublikowano

Co z tym botem? Mamy patch 4.12, kiedy możemy się spodziewać aktualizacji bota? :)

Life  <  League of Legends

Opublikowano

Co zrobić kiedy po odpaleniu patchera wyłącza się on zanim zdąży się cokolwiek wyświetlić ?
Mam to samo na xp i win7. Spróbuję jeszcze win 8 zainstalować ale to później.
Może po prostu odpale na laptopie.
 

783871405964008202647.jpg


Tylko jak naprawić to z wirtualami. Bo tak to bym ze 4 odpalił a nie 1 ;<
jak na razie jedna wygrana ;D

3 wygrane 3 przegrane ale straszn ale staty 0 - 6/16 - x

Hejo

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...