Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak levelować smurfa autobotem? Sposób IV (wymaga BoL'a)


Reph3at

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

- obecny skrypt potrafi wygrać tylko ok. 80% gier.

 

 

 

 

 

Po co wprowadzać ludzi w błąd? Bot wygrywa 80% gier? Tymczasem na moim koncie, na 17 rozegranych meczy bot wygrał tylko 3, gdzie tu Twoje 80%? :)

Life  <  League of Legends

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ten bot jest okey, ale gra gorzej, niż ja na AFK, no ale cóż, jak się poczeka, to się będzie miało. Lecieć cały czas na przegranych... ciężko.

Opublikowano

Autor po prostu chciał zachęcić bardziej do tego poradnika, więc napisał taką bzdurę, ale przy okazji wychujał kilka osób, no ale cóż, są i tacy. :)

Life  <  League of Legends

Opublikowano

Sam autor bota napisał że 80% gier, u mnie na 5 wygrał 4 więc czego chcesz? 

80%* przegranych ;D

 

Powie mi ktoś czy można tego używać z dodatkowo odpalonym Activatorem (czy jakoś tak; chodzi o używanie spelli i itemów) oraz czymś na dodgowanie skillshotów ?

Nie używam BOLa do gry więc nie wiem. Co najlepiej dodatkowo włączyć ?

Hejo

Opublikowano

80%* przegranych ;D

 

Powie mi ktoś czy można tego używać z dodatkowo odpalonym Activatorem (czy jakoś tak; chodzi o używanie spelli i itemów) oraz czymś na dodgowanie skillshotów ?

Nie używam BOLa do gry więc nie wiem. Co najlepiej dodatkowo włączyć ?

Według mnei nic się nie opyla dodatkowo odpalać. Jak patrzyłem jak ten bot działa to ten cały skrypt iARAM to tak jakby wszystkie skrypty do champów w BARDZO, ale to BARDZO uproszczonej wersji. Owszem, używają spelli ale jak to się mówi - na pałę. A ezVade czy coś będzie mu przeszkadzać w poruszaniu się

Opublikowano

Sam autor bota napisał że 80% gier, u mnie na 5 wygrał 4 więc czego chcesz? 

A to ciekawe, że u mnie 80% jest, ale przegranych, kurczę, rzeczywiście bardzo dziwne. ^_^

Life  <  League of Legends

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Autor po prostu chciał zachęcić bardziej do tego poradnika, więc napisał taką bzdurę, ale przy okazji wychujał kilka osób, no ale cóż, są i tacy. :)

NOTE: Current script (the iaram.lua) is quite bad, we're currently working on a new version (in current testes 80%+ winrate). Will release it soon. Contact me on skype for more information

 Przeczytajcie może oficjalny temat a nie wrzucacie na niego.

Napisał to, co było w tym temacie, z tą różnicą, że to chyba nadchodząca wersja.

 

 

Powiedzcie co za różnica win czy lose na auto bocie? 

No taka, że lepiej wygrać :D

Opublikowano

4838214075762791080994.png

Mi tam nie działa. próbowałem 120 razy z "\", może coś robie źle.

Ścieżka dobra, brałem Logi na YES i na NO.

Proszę help plox :D

@Edit już działa, trzeba było mieć .net frameworka 4.5.

Jak ktoś chcę się dowiedzieć o VMware, Tinyxp/microXP pisać PW.

Opublikowano

Pomocy za każdym razem mam program IARAM przestał działac ! HELP.

pobierz .net.Framework 4,5

@Edit

Moje gry...

dcfd0bb7010c2.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

czy trzeba mieć vipa na bolu zeby to działało ?

 

oraz czy działa to tylko na VMWare czy można tak normalnie odpalić na kompie?

Normalnie na kompie można.

@topic, czemu nie załącza mi iaram.lua...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...