Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Do Ludzi Grających Na Csro !


NuclearSun

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja jeszcze coś tam pykam :)

Rusro

__________________

 

Status: Offline

Serwer: Artemida

Nick: __Паул__

Guild: Выбран

Build: Wizz/Cler

Lvl: 92

__________________

Opublikowano

Ja Gram :)

ON

Lynx

Nick: Arisa

LVL: 110

Guild: Kill4Fun

Build: Pacheon + Fire + Force, Pure Str

 

OFF

Diamond

Nick: Giant

LVL: 110

Guild: ---

Build: Wizzard / Cleric

Opublikowano

Nie wiem czy funkcjonuje, ponieważ odszedłem z niej jakiś czas temu bo nikt w niej nie grał.

Nadal gram "FatalAngel" :)

sygna11v1.png

 

Nick : FatalAngel

LvL : 105

Guild : SARMATIA*NewPartBegin

Status : Online * Alexandria PT

Server : ÍőµŔáۡĺ

Build : Jakiś tam ^^

Opublikowano

ja dopiero zaczalem grac i narazie farmie i szukaaam free taxi na ongach =)

Today I’m gonna love my enemies

 

Reach out to somebody who needs me

 

Make a change, make the world a better place

 

’Cause tomorrow could be one day too late

Opublikowano

RedRibbon Dalej Istnieje Jak się nie mylę ;p

ON

Lynx

Nick: Arisa

LVL: 110

Guild: Kill4Fun

Build: Pacheon + Fire + Force, Pure Str

 

OFF

Diamond

Nick: Giant

LVL: 110

Guild: ---

Build: Wizzard / Cleric

Opublikowano

Ja gram ale mam mały problem . Wyskakuje mi ze ktoś jest na moim koncie a nikogo niema :( . o co chodzi jak ktoś wie to proszę o kontakt na moje GG 13374431 :) Nick "DemooN"

Opublikowano

Ja gram ale mam mały problem . Wyskakuje mi ze ktoś jest na moim koncie a nikogo niema :( . o co chodzi jak ktoś wie to proszę o kontakt na moje GG 13374431 :) Nick "DemooN"

To komunikat że CID jest zajęty musisz go zmienić.

Opublikowano

Też tam gram : )

 

Nick : BanokPL (nie wiem skąd sie wziął ;o)

Gargamel – wielki czarnoksiężnik i czarownik od siedmiu boleści. W swej karierze podrywacza umawiał się ze Smerfetką, Sasetką, Bersetką, Bercikiem, Papą Smerfem i Ważniakiem. Ponadto, mieszka sam wraz z kotem i nie posiada, ani prawa jazdy, ani konta bankowego, co daje mu predyspozycje na zostanie prezesem partii politycznej. Mieszka w wielkiej chacie na bagnie, gdzie ciągle knuje straszliwe plany zagłady PO rasy smerfów. Niestety jego wrodzona nieudolność, ciotowatość i kalectwo nie pozwalają mu na odniesienie sukcesu w tej dziedzinie. <3

Opublikowano

A dalej jest 20k sp na start i bron +77??

Tak.

rSRO

29980.gif

Status: Off-line

Serwer: Artemida

Nick: Çňî_ß

Guild: Ňĺőíčę

Build: Rogue/Cler

Lv: XX

FARMING--> 250.000/1.000.000

Opublikowano

pykam;)) i zapraszam do guild HellBoys guild nowa i tylko dla thiefow:P

jak ktos che to pm w grze do BingoPL

6080.png

25236.png

5403.gif

32009.png

8319.gif

8524.gif

Opublikowano
tak prawdopodobnie mozna tez wymieniac golda na silki ale niewiem jak

Mylisz się nie na silki tylko na punkty cimo

dieg0.jpg

Pomogłem? daj 5* xD

Opublikowano

Rasti99 z tej strony Trist =)

 

edit : wczoraj widzialem jakiegos typka z RedRibbon... :D

Today I’m gonna love my enemies

 

Reach out to somebody who needs me

 

Make a change, make the world a better place

 

’Cause tomorrow could be one day too late

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...