Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

WoW-Problem (Program World of Warcraft Retail przestał działać).


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam, od nie dawna mam problem z grą World of Warcraft. Wcześniej mogłem normalnie wchodzić do gry ( dodam że gram na privach ) lecz teraz wyskakuje mi jakiś błąd ( na wszystkich wowach, na starterze też ) a jego treść to: Program World of Warcraft Retail przestał działać. Trwa wyszukiwanie rozwiązania problemu przez system Windows. Poźniej mi pisze że nastąpił jakiś problem :Program przestał działać poprawnie z powodu wystąpienia problemu. System Windows zamknie program i powiadomi Cię, jeśli istnieje dostępne rozwiązanie. I nic dalej się nie dzieje.. 

Od tygodnia nie mogę wejsć do świata World of Warcraft porobić sobie raidy,insty,bg,arenki z kolegami :( Trochę się rozpisałem ale no cóż na to poradzę :D Liczę na pomoc ;)

Komputer:


- Intel Core i7-4690k (procesor)


- Gigabyte GeForce GTX 970 G1 Gaming (karta graficzna)


- ASRock H97 Anniversary (płyta główna)


550711472294225736658.png

Opublikowano

Nic to nie pomogło, używam launchera ze strony.. Spróbuje oryginalnego wowa użyć.

Komputer:


- Intel Core i7-4690k (procesor)


- Gigabyte GeForce GTX 970 G1 Gaming (karta graficzna)


- ASRock H97 Anniversary (płyta główna)


550711472294225736658.png

Opublikowano

Spróbuje nowe sterowniki zainstalować ( sterowniki graficzne )

Komputer:


- Intel Core i7-4690k (procesor)


- Gigabyte GeForce GTX 970 G1 Gaming (karta graficzna)


- ASRock H97 Anniversary (płyta główna)


550711472294225736658.png

Opublikowano

Spróbuj usunąć foldery Cache i WTF bo pewnie grasz na Cata albo MoP skoro napisałeś, że używasz lunchera.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...