Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Od G3 do P5 - Galeria z obydwu kont


Silver™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam w mojej galerii. Planuje do końca wakacji wbić p5 na smurfie i na main acc. Obydwa konta są w G3, a pierwszy ss jest z głównego acc. Tutaj właśnie wygrałem seryjke do G3. Tydzień temu jeszcze był tu silver 1 xD

303511405198911378492.jpg

 

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Smurf w Goldzie jebłem i już tak nie zakrywaj tego nicku - Seqences | BL00DWYN

 

Powodzenia, chociaż na BoLu to nie problem.

Opublikowano

Witam w mojej galerii. Planuje do końca wakacji wbić p5 na smurfie i na main acc. Obydwa konta są w G3, a pierwszy ss jest z głównego acc. Tutaj właśnie wygrałem seryjke do G3. Tydzień temu jeszcze był tu silver 1 xD

303511405198911378492.jpg

 

 

 

Smurf w Goldzie jebłem i już tak nie zakrywaj tego nicku - Seqences | BL00DWYN

 

Powodzenia, chociaż na BoLu to nie problem.

Po co zakrywasz nick xD?

Po co grasz na 2 kontach?

Zrobiłeś smurfa jak jesteś w goldzie xD

Opublikowano

teraz coś ze smurfa:

664971405245167378492.jpg

 

 

Smurf w Goldzie jebłem i już tak nie zakrywaj tego nicku -xxx

 

Powodzenia, chociaż na BoLu to nie problem.

no napewno, a zwłaszcza na morganie

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Dobrze Ci idzie. Popraw farmę i będzie lepiej.

Powodzenia.

I przestań zamazywać nicki, bo i tak każdy wie jaki masz nick - BL00DWYN. :D

Opublikowano

@Zarax nwm czy wiedzą czy nie, ale proszę o usunięcie z twojego postu mojego nicku i z pozostałych postów też.

 

 

 

Katarina, Syndra ofc nie bol xD

@Gratuluje, pnij się w góre.

To że są to postacie typowe pod bola to nie znaczy że gram ze wspomagaczem. Mainuje też supporty.

 

@Bylduda

 

1.Bo tak

2.Bo pierwsze miało iść na sell 

3.Zrobiłem smurfa w grudniu ubiegłego roku bo chciałem pograć na mniejszych lvlach, aż wkońcu wbiłem 30lvl ;p 

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

@Zarax nwm czy wiedzą czy nie, ale proszę o usunięcie z twojego postu mojego nicku i z pozostałych postów też.

Nic i nikt nie będzie usuwać bo to nie łamie regulaminu, więc pamiętaj Seqences aka BL00DWYN, kłamstwo ma krótkie nogi, a tutaj kilka dowodów że śmigasz na BoLu, wystarczyło wejść w zawartość. 167311405356543323107.jpg

560761405356543323107.jpg

764401405356543323107.jpg

119071405356543323107.jpg

 

@ AntyWarn

Farma bardzo słaba bo spacje carruje gierki. Powodzenia w dalszych grach.

Opublikowano

@Gamus ale każdy to wie xD

btw. A jak ktoś Ci ukryje/usunie post w tym dziale bez powodu to napisz do mnie, a na pewno wyciągnę z tego konsekwencje.

//Koniec tego offtopu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...