Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

BattleZone Hard |97+99|exp: 80x| Start: 18.07.14 - 18.00!


t0mo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Nie dziala mi :/ bo odpaleniu clienta wyswietla mi sie Program main przestał działac.. Windows vista, mial ktos podobny problem?

robin_van_persie_signature_by_jopeczek7-

 

Glory Glory Man United! Glory Glory Man United! Glory Glory Man United!

Opublikowano

Nie dziala mi :/ bo odpaleniu clienta wyswietla mi sie Program main przestał działac.. Windows vista, mial ktos podobny problem?

Nie wiem jak z vista ale u mnie na win 8 działa normalnie ściągam klijenta + pacha (którego nakładam do folderu z grą) >> odpalam Mu BattleZone luncher wybieram serwer który chcę odpalić (gram na hard) i dziala.

Spróbuj może zgodność ustawić na windows xp (jeśli jest taka opcja w viscie)

 

aaa chciałbym jeszcze raz zachęcić do grania na ustawieniach: Hard  gra średnio 140-190 graczy dziennie. Moj nick 1Man_1Cup w razie gdybym nie odpisywał pisać do kogo kolwiek z guild NoLife

Opublikowano

Wszystko zajebiscie, klimat spoko, gracze spoko, fajny exp, drop. Duzo Polakow itp. Ale dopatrzylem sie silka tych spotów w słupkach.... Tak to lamersko wygląda, na 30 lvlu stoje przy takim spocie na którym nie powinienem sobie dać rady ale potwory mnie nie biją i mogę sobie na Nich afczyć... bezsens. Dopatrzyłem się dwóch takich spotów w Lorencii (smoczki i gianty) 

Opublikowano

Wszystko zajebiscie, klimat spoko, gracze spoko, fajny exp, drop. Duzo Polakow itp. Ale dopatrzylem sie silka tych spotów w słupkach.... Tak to lamersko wygląda, na 30 lvlu stoje przy takim spocie na którym nie powinienem sobie dać rady ale potwory mnie nie biją i mogę sobie na Nich afczyć... bezsens. Dopatrzyłem się dwóch takich spotów w Lorencii (smoczki i gianty) 

To sa początkowe spoty nie oceniaj serwera po wbiciu 30levla ;D idz dalej. Jest dużo słupkowych spotów zrobionych  dla bk/ae lecz ciążku ci będzie tam expic to zazwyczaj jest na takich 3-10 osób.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...