Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SA:MP 0.3z - GoldServer DM/FR Najlepszy w polsce!


monsterkillpl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 
REKLAMA
<
<
<
<
<
<
<
<
<
<
<
 
 
 
 
Witam. Zapraszam wszystkich na wspaniały serwer gry GTA San Andreas: Multiplayer - Freeroam/DM.
 
Naprawdę zachęcam do gry na serwerze ponieważ "czujesz" o co grasz.
 
 
Nazwa serwera: [PL] •••••••••••••• GoldServer™ •••••••••••••• ®
 
Adres IP: 188.68.250.205:7777
 
Wersja SA-MP: 0.3z
 
Gamemod: PL|GS™ v1.8.0 [FR/DM]
 
Mapa: • GoldAndreas •
 
 
Informacje:
Posiadamy autorski GM pisany od 0. Został on wykonany przez "Xerxes & Mały"
 
Gamemode posiada wiele zabaw, atrakcji, teleportów, komend, innowacji itp.
 
Na serwerze są wprowadzone i zintegrowane takie atrakcje, że wiesz o co tak naprawdę grasz.
 
Najważniejsze:
 
- Unikalny system domów.
 
- System prywatnych pojazdów
 
- System Exp/Level.
 
- System zapisywanych osiągnięć (ponad 25).
 
- System Anty Spamu (Automat mute na 1 min).
 
- System Anty bluzg (Automatycznie mute za słowa na 1 min).
 
- System Kont Premium na czas.
 
Zabawy:
 
 
/WG - Wojny Gangów
 
/WS - Wyścig wieloosobowy
 
/CH - Zabawa w chowanego
 
/PB - Paintball
 
/US - Uważaj Spadasz (Aktualnie 3 areny)
 
/SN - Sianko -
 
/LB - Labirynt
 
/DD - Demolotion Derby
 
Dynamiczne zabawy:
 
Przepisz kod (przepisujesz wylosowany przez server kod na chat).
 
Oblicz(Obliczasz zagadke matematyczną).
 
Rozpsypanka(Układasz wyraz).
 
Innowacje:
 
- Dynamiczny system prywatnych pojazdów.
 
- Unikalny system dynamicznych biznesów.
 
- Dynamiczny system zapisywanych domów.
 
- System EXP/Level.
 
- System Osiągnięć (Achievements) (Za każde osiągnięcie nagroda + 50 exp itp.)
 
- System wirtualnego portfela zasilanego poprzez SMS.
 
- Konta premium/exp/opłaty domów dostępne za kasę z portfela.
 
- Chyba najwięcej teleportów z wszystkich serwerów pod /Teles.
 
- Bardzo wiele komend.
 
- Systemy kont premium: Vip,Moderator,Admin LVL:1,2,3,4.
 
- Ponad 20 list TOP-10.
 
- Prawie wszystko co robisz jest zapisywane na serwerze.
 
- Ciekawa szata graficzna.
 
O Gamemodzie:
 
- GM jest oparty w 100% na zapisie MySQL.
 
- GM jest bardzo optymalny.
 
- Prawie wszystko co jest na serwerze jest "autorskie".
 
- Proszę o nie pisanie postów typu: To jest FullDM itp. poniewaz jest to GM od 0.
 
- Autorem jest "Xerxes & Mały"
 
Dlaczego u nas:
 
- Ponieważ generalnie wiesz o co grasz. Czujesz po co grasz.
 
- Wiemy jak traktować graczy stałych jak i nowych.
 
- Posiadamy w miarę ogarniętą administrację.
 
- Jak już wspomniałem posiadamy innowacyjne systemy.
 
- No cóż... Wejdź i sam się przekonaj  :) 
 
 
 
Gorąco zapraszamy Grupa GoldServer!
 
Opublikowano

Serwer naprawdę godny polecenia.

Miła atmosfera, admini/moderatorzy są prawie cały czas na serwerze, dodatki, dzięki którym się nie nudzi najbardziej mi się spodobał prywatny pojazd ;3

Dodatkowo nie jest tak że jak zapłacisz dostaniesz miniguna :>

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ja niestety nie polecam. Opis wyglądał bardzo ciekawie. Wszedłem, a tu co? Wielokrotnie próbowałem się zarejestrować. Niestety podczas rejestracji non stop byłem zabijany. Przez to czat się zamyka po to tylko, żeby wyświetlić komunikat, że zostałem zrespawnowany. Zapewne same niedorozwinięte dzieciaczki tam grają. Grałem na kilku serwerach i te z wyższej półki respawnują w miejscu gdzie nie można się zabijać. Tu nie zdążysz kompletnie nic zrobić. Nie polecam

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

@kuleer1984

Naprawdę musisz wymyślać? Nikt cie nie mógł zabić podczas rejestrowania ponieważ się jeszcze nie zrespiłeś...

Albo dostałeś bana za bycie dzieciaczkiem albo poprostu jesteś typem z konkurencyjnego serwera..

  • 10 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...