Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Reborn Dark Heaven || Completely Redone || 110Cap |Arena|CTF|New Jobbing System !


Wojtekk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
22442140516413543348.png

 

 

Przetlumaczone z elitepvp za pomoca tlumacz google: Gra została zamknięta, a teraz mamy nadzieję zobaczyć go odrodzić więcej graczy. Zaczynamy facetów.Całkowicie ponownie wyobrazić serwer. Jesteśmy tutaj, aby ogłosić rozpoczęcie Ciemnym Niebie online. Mamy w zespole Ciemne Niebo chciał doprowadzić do tych, które pamiętam oryginalnego sro i poczucie wspólnoty, jeszcze dodać przyprawy do gry i skupić się na najważniejszych rzeczach, które wykonane Silkroad, gra, że wszystkim się podobało.
- Naszym celem stworzenia takiego serwera gry jest stworzenie godnej, stabilnej, zabawy i samowystarczalna serwer dla tych, którzy starają się wrócić do pierwotnego atmosferę do gry, ale z kilku nowych elementów do niezapomnianej rozrywki.
- Kiedy zaczęliśmy planować na tym serwerze, zgodziliśmy się zachować to bardzo podobny do oryginału.Po drugie, jeśli nie pierwszą rzeczą, wychowana była potrzeba pełnej sprawiedliwości. Dlatego, jak GM będzie grał u boku każdego, nie wspominając zarobić własny sprzęt!
- Ponieważ serwer jest serwerem DŁUGOTERMINOWE następnie zdecydowaliśmy się dodać kilka znanych zdarzeń i możliwości, które spełnią potrzeby różnych i kilku graczy, którzy mają inny punkt poglądów dotyczących zabawy w serwerze Silkroad. Niektóre z tych zdarzeń są całkowicie niezależne od GM, co oznacza, że ​​wydarzenia, które dbać o siebie!
- Nasz zespół jest dorosła drużyna. Nienawidzimy korupcji i nie są chętni na faworyzowanie graczy na innych graczy za pomocą wszelkich środków i sposobów. Poszukujemy równości graczy nawet na tych, którzy mogą oddać i tych, którzy nie. A dla nas oznacza darowizny tylko sposób na utrzymanie serwera w Internecie.
- W końcu tak naprawdę chcemy, aby ludzie TRY serwer. Wiemy, że gdy ludzie przeżyć, będą zakochać się w nim.
- Wraz z dalszym ADU, szczegóły na serwerze!

              Server Stats
Max lv: ....................................... 110
Dg: ......................... 11D
Mastery: .................................. 330
Exp: ....................................... 60x
Party Exp: .............................. 70x
SP: ......................................... 70x
job Exp: ................................... 40x
item drop: ............................... 15x
Złoto: ........................................ 8x
Rasy: ................ Chn i Eu
Ochrona DDoS: ..................... Tak
Ochrona WWW: ................. Tak
Backup Dedykowane: ................... Tak
Lokalizacja serwera: ...................... USA
Gra otwarcia Data ...................... 07.11.2014

 

 

Strona Główna :http://DarkHeavenSRO.net

Rejstracja :Znajduje sie na stronie

Download :http://darkheavensro.net/?action=download

 

 

 

Start Items

79176140516407743348.jpg
57551140516407743348.jpg63712140516407743348.jpg
Pierwsze 250 graczy  otrzymuje 76007140516407743348.jpg a pierwsze 250 z maksymalnym lv dostaja91081140516407743348.jpg

Jeszcze nie wiem jak jest na serverze dopiero  co sciagam dam wam znac .. sory za bledy ale  za slabo znam angielski zeby napisac poprawnie publikacje.. wiecej informacji o servie jest tutaj : http://www.elitepvpers.com/forum/private-sro-advertising/3336101-reborn-dark-heaven-completely-redone-110cap-arena-ctf-new-jobbing-system.html

Warto dodac  ze server zostal otwarty  7 lipca ;)
Opublikowano

Szału to nie robi. 33 graczy online to liczba żałosna. Po pierwsze to server trzeba rozreklamować odpowiednio tak jak zrobili to w PlaySro- gdzie mnóstwo ludzi czekało na start nowego serva, niestety dalej się nie popisali :/

Opublikowano

Ja Sobie tu  gram jak cos to nick Xen.. na razie nie ma problemow ale jest malo osob .. serv swietny ..-brak ludzi-.-

 

 

 

 

P.s kto wbije na serv niech do mnie napisze  pomoge z lv ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...