Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

BETA PsychoGames.pl - Shakes & Fidget Prywatny Serwer


PsychoKillerv1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Was ponownie !

Postanowiłem reaktywować swój serwer i to zrobiłem.

Informacje:

Typ: Medium
Wersja: BETA

Adres: http://psychogames.pl/sfgame/
Forum: http://psychogames.pl

Co na nim zobaczycie:

- Grzyby z misji

- Mikstura nieśmiertelności daje + 50% HP zamiast 25%

- Grzyby i pieniądze za zdobycie kolejnego poziomu 25 grzybów i około 100 złota

- Epiki w sklepach [50%] w lochach [75%] w toalecie [50%]

- Dosyć częste vouchery do wykorzystania

- I dużo więcej

 

Propozycje do dodania:
Oceniajcie co dodać, a co nie.

- Itemshop, aby kupować grzybki
- Zmiana wyglądu gry, misji i innych.
- Więcej awanturniczości za 1 piwo
- Zgłoś tutaj swoją propozycję

 

Changelog:

- Mikstura nieśmiertelności daje + 50% HP zamiast 25%

 

Zapraszam do wypowiadania się w temacie o serwerze, propozycjach i o bugach.

Opublikowano

Czy bedzie Wieża z pomocnikami ? Walki gidli ? :)

 

Jak nie to taki jak każdy inny serwer.

Staram się naprawić to wszystko. Ale mam tyle rzeczy na głowie, że już nie ogarniam.

A teraz padła maszyna gdzie mam serwer gry Minecraft i muszę czekać, aż będzie działać.

 

P.S

Nie widziałem jeszcze gdzie indziej bonusów za LVL UP :P

Opublikowano

Staram się naprawić to wszystko. Ale mam tyle rzeczy na głowie, że już nie ogarniam.

A teraz padła maszyna gdzie mam serwer gry Minecraft i muszę czekać, aż będzie działać.

 

P.S

Nie widziałem jeszcze gdzie indziej bonusów za LVL UP :P

Za dużo masz tego wszystkiego na głowie, i na maszynie, MC i to na jednej maszynie ?:D Troszkę lagi mogą być nie myślisz ?

76561197963563681.png

Opublikowano

Za dużo masz tego wszystkiego na głowie, i na maszynie, MC i to na jednej maszynie ? :D Troszkę lagi mogą być nie myślisz ?

Serwer jest wykupiony na hostingu, maszyna w OVH :P

A teraz chyba przeinstalowują maszynę bo coś mówili, że OVH to wymusza. A teraz straciłem dostęp do plików. A już dziś o 18 miało być otwarcie.

Serwer SF i cała strona jest w proserwer. I myślę o przeniesienu jej na VPS'a. Ale to dodaje dodatkowe koszta na licencję na cPanel lub inne takie :/

Opublikowano

Nie można się Zarejstrować ;/

 

Brak logowania, lub czarny ekran - serwer nadal ON? Czy tylko ja mam taki problem?

Był błąd w bazie danych przez co logowanie się zablokowało. Już działa. Ale ien pobiera z bazy danych informacji o szansie na  epiki w sklepach.

Opublikowano

Dodaj ,żeby dodawało się po 100 umiejętności

25 POST 50 POST 100 POST 150 POST | 200 POST | 225 POST | POZIOM 1 OSIĄGNIĘTY!

| 250 POST | 300 POST | 325 POST | 350 POST | 400 POSTPOZIOM 2 NIE OSIĄGNIĘTY!

| 500 POST | 600 POST | 700 POST | 800 POST | 900 POSTPOZIOM 3 NIE OSIĄGNIĘTY!

Opublikowano

Ja gram Chciałbym abyście dodali więcej awanturniczości , odbugowali Gildie żeby można było robić wojny gildii , katakumby :P POzdro

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...