Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Granie razem z kimś


PolaczQ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, chciałbym pograć z kolegą razem, co muszę zrobić? Dzieli nas 300 km więc wątpie że lan da radę, a chcemy tylko we 2 grać :P

Opublikowano

Założyć serwer (nie LAN)?

 

Pobierz Spigota:

http://ci.md-5.net/job/Spigot/

BukkitGUI:

http://get.bertware.net/detail/BukkitGUI

Następnie w BukkitGUI wejdź w zakładkę SuperStart i naciśnij przycisk "..." (znajdziesz go w poziomej linii od napisu JAR File), wybierz pobrany plik i naciśnij Launch Server.

 

Aby kolega mógł wejść na serwer masz do wyboru dwie opcje:

1. Przekierowanie jakiegoś portu (na routerze) na adres IPv4 twojego komputera (mniejsze lagi)

2. Hamachi

 

Jeśli nie wiesz co dalej, poczytaj moje posty z tego tematu:

http://www.mpcforum.pl/topic/1244040-koledzy-nie-moga-wejsc-na-serwer/
3657428369.png
Opublikowano

@PolaczQ

Przecież napisałem, masz dwie opcje.

Jeśli masz publiczne IP to nie bierz się za Hamachi (tylko byś na tym stracił - większe opóźnienie (lagi))

 

Jak to sprawdzić dowiesz się czytając temat z ostatniego linku, który podałem.

 

@dodu1223

Nawet na małe serwery lepszy jest Spigot.

Jeśli może to lepiej stworzyć serwer bez Hamachi - będą mniejsze opóźnienia u jego kolegi.

Poza tym po co dodajesz odpowiedź nie wnoszącą nic do tematu?

3657428369.png
Opublikowano

pobierz hamachi i craftbukkita jaak kolwiek wersjie chcesz i ustawsobie tam ile slotow chcesz

Zapraszam na serwer Kolegi


xmen.owncraft.pl:9412 lub maniakcraft.gomc.pl


POLECAM I WIDZIMY SIE NA SERWERZE

Opublikowano

Eh powiem jedno wkupywać servera się nie opłaca jak chcesz zrobić server tylko na 2.

Z robieniem severa Bukkit dużo roboty więc nie wątpię że się połapiesz.

Polecam pobrać Launcher StartCraft będziesz miał szybki dostęp do Minecrafta będziesz miał skina i jeszcze na dodatek zrobisz na Launcherze server :D

http://startcraft.pl/

Ale nwm czy już ta opcja robienia servera jest dostępna. Luknij na forum

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...