Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] 3150


19adis20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No siema .

 

Na oku mam :

Kassadin

Blitzcrank

Corki

GP (MIRIALDY DMG W LATE)

*.*
Lajk mile widziany.

 

Opublikowano

Żaden z tych. Polecam Katarinę :

 

+ nie używa zasobu

+ zajebiste penty

+ łatwa farma

+ mocna ulta z małym czasem odnawiania

+ super niszczące combo

- mało życia

- trzeba ogarnąć

 

Jak już któryś z tych skurwesynów to polecam kassadina. Albo zainwestuj w TIMO.

3d10a40e96e20.png

Opublikowano

Screen moich postaci

post-287893-0-05650900-1405074445_thumb.png

 

 

Głównie chodziło mi o kassadina ? Jakieś uwagi co do niego ?

*.*
Lajk mile widziany.

 

Opublikowano

Kassadin często banowany w rankedach. Ale i sam tak nie polecam go. Tak jak kolega wyżej. Polecałbym ci Katarine.

VIRED

 

W League Of Legends-Vanderm

Opublikowano

k***a mać nastętny ... Wysłałem zdjęcie POSIADANYCH postaci . CZY TO TAK K***A TRUDNO ZOBACZYĆ J****Y KROKODYLU ?

 

@Edit 300 postów <33

*.*
Lajk mile widziany.

 

Opublikowano

Ja Ci polecam tak:

 

 

Top/Jungle - Pantheon

 

+ Na solo lane świetny poke z Q

+ Stun x2

+ Dobry wave clear na linii jak i w jungli z E

+ Ult świetny do rozpoczynania tf

 

Mid - Anivia :)

 

+ Stun AoE

+ Ściana (pomaga uciekać)

+ Mega dmg z E

+ Ult dobry do farmienia i tf

+ Świetna pasywka

 

Adc - MF

 

+ Bonus do MS dzięki pasywce

+ Harass z Q - wymaxowane jest co 2s

+ Slow

+ Grevious (głębokie rany)

+ Ult przydatny w tf

 

Support - Sona

 

+ Dobry poke z Q

+ Heal

+ Bonus do AD/AP dla sojuszników

+ Bonus do MS

+ Ult dobry w tf

 

Niestety Sona ma mieć reworka nie wiem jakiego, więc nie wiem czy warto ją kupić. Może kup blitz'a jak up :)

Jeśli pomogłem

 

Możesz dać mi +

 

Wielkie dzięki :)

Opublikowano

Kassadin - posiadam i polecam po prostu w late coś pięknego. Na rankedach jednak ciężko bywa bo praktycznie perma ban..

Corki - również posiadam i polecam obecnie jeden z najmocniejszych picków na adc. Dobry poke i duży zasięg z "R"

y6eft.gif

Opublikowano

Screen moich postaci

attachicon.gifPrzechwytywanie.PNG

 

 

Głównie chodziło mi o kassadina ? Jakieś uwagi co do niego ?

 

Kassadin jest bardzo dobrym pickiem, często banowanym w brązie i silverze (:/)

+Barriera z Q

+Flash który zadaje dmg

+Flash który ma mniejszy CD

+Slow

+W Zadaje duży dmg w połączeniu z lich bane.

+Jest z pustki

tumblr_nkcalyLwew1r9spw1o1_500.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...