Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Błąd uruchomienia "You need an admistrative authority to continue"


tudajx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Dzisiaj rano pobrałem sobie Dekarona, wszystko fajnie działało. Uruchomiłem gre tylko raz i grałem 2 godziny. Godzinę temu chciałem znowu zagrać, włączam minilauncher z folderu z grą potem naciskam "play" I wyskakuje błąd "You need an admistrative authority to continue. Press "confirm" to continue" Dobra cały czas jestem na administratorze więc nie wiem czego próbować. A i jak nacisnę już te "Continue" (W moim przypadku jest "OK") Gra na nowo się pobiera. Proszę o szybką pomoc :)

Opublikowano

wg tego co wyczytalem :

 

  1. kliknij prawym na launcher gry a nastepnie "uruchom jako administrator"
  2. kliknij prawy ,wlasciwosci,zakladka kompatybinosc i ustaw ze kompatybil;ny z windows xp service pack 3(np)
  3. mozesz jeszcze wylaczyc antyvirusa na 10 min ( tylko podczas startu gry bo antyvirus moze traktowac shield guarda jako virus)
  4. dodaj do firewall dekarona jako aplikacje ktora ma pelne prawa bez ograniczen

mam nadzieje ze sie uda ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...