Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Chciałbym złożyć komputer do 1500zł


TheShadooow

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Incore^^ W tym to chyba w sapera pogra.

@2xup Info wyssane z palca. Nie pogra... Nie realne. No chyba, że większość gier = gry 5+letnie

 

@topic

Jeżeli w gre wchodzą używki:

 

Procesor: Intel Pentium G3240 /3.12GHz, 3MB, LGA1150, BOX/ 210 zł

Płyta główna: Gigabyte GA-H81-D3 /intel H81, LGA1150/ 199 zł

Pamięć RAM: Corsair 4GB 1600 CL9 XMS3 149 zł

Dysk twardy: Western Digital Blue 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600 205 zł

Obudowa: Zalman Z3 USB3.0 black (b/z) 139 zł

Zasilacz: Corsair VS 450W 80+ 120mm 149 zł

 

To wychodzi 1051zł + używaną r9 270 z długą gwarancją za 500zł. Na tym zestawie pograsz w 90% gier, procek ciutke słaby, zmienisz z czasem na jakiegoś i5 haswell.

 

Jeżeli tylko nowe - zamiast tej karty podanej przeze mnie bierz tą : http://www.morele.net/karta-graficzna-asus-radeon-r7-260x-1gb-gddr5-128-bit-dvi-hdmi-display-port-r7260x-dc2-1gd5-646174/

Opublikowano

@filiepq985

 

Piznij sie w czolo ;]

 

Pewnie, lepiej brac komponenty pod nowszy socket gówno potrafiące niz stary dobry 4 rdzeniowy procek. 

 

 

Tak sie sklada, ze na q9650 napierdalam w bf4 na wysokich z radeonem 7790. 

 

 

Juz widze jak odpala bf4 na 2 rdzeniowym pentiumie.

Opublikowano

@Musioł Link nie działa

 

@2up A smoki były? Nie za bardzo wierze. Wgl. gdzie sie pojawiło info od twórcy tematu "BF4". W cenie 1500 nie zagra komfortowo na wyższych ustawieniach, no chyba że na twoim hiper mega kompie. Po co brać taaaki stary procek? 

 

@topic Jeżeli chcesz 4 rdzenie to możesz zrobić coś takiego:

Zamiast tego procka wziąść i5 4440/4460, a grafike dokupić z czasem. HD4600 nie jest jakaś mega, ale niektóre gry typu fifa ruszą

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...