Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakie gry pójdą mi na tym sprzęcie ?


MoXeT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka :D , mam pewną sprawe, zmaczy niemam już w co grać i chciałbym się spytać jakie gry (takie nowsze) poszły by mi na tym sprzęcie? :D
Karta graficzna - nvidia GeForce GTX 650
Procesor- Intel® Core i5-4440 CPU @ 3.10 GHz
Pamięć - 8GB
System - Win 8.1 

41252549530067718393.png

Opublikowano

mario,saper a tak na serio to pograsz w każdą z nowszych gier, może nie na ustawieniach very high, ale na low/medium powinno wszystko grać.

Opublikowano

Obecne gry wszystkie i nowe premiery raczej też, na mimimum lub normal.

"My World is in your Head..."

 

Pierwszy Polski blog o grze Vampyr:
http://www.czasnawampyr.pl/category/news/

 

 

Opublikowano

Napisz może w jakie już grałeś i jakie typy preferujesz.

Bo ja ci od siebie mogę polecić:

• Battlefield 4

• Outlast

• Sniper Elite 3

• Watch Dogs

gra.png

Opublikowano

Pograsz we wszystkie ale to wszystkie najnowsze gry ( Bf 3 Destiny WatchDogs itp. ) na ustawieniach niskich lub średnich bez filtrowań anizotropowych czy jakiś tak gówien :P

1RkW7od.png

Opublikowano

Właśnie mama zamiar zmienić karte graficzną :P 
a grałem w : battlefield 3, assassin's creed 4 black flag , assassin's creed 3 ,saints row 3/4 , tombrider , nfs most wanted i tego jeszcze troszke jest ale nie bede wymieniał wszystkiego xD  a chodzi mi o coś typu battlefield , assassin xD

41252549530067718393.png

Opublikowano

To ja polecam Killzone 3 / shadow fall, cod: Black ops 1 / 2. ;) Killzone 3 kupilem wczoraj na ps3, fajny polecam ;)

O luju.  :v

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...