Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[GFX Passion 3] Jak podchodzisz do tworzenia? "Kreatywnie, czy dziko"?


CrevaN

Kreatywnie, czy dziko?  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak podchodzisz do tworzenia?

    • "Kreatywnie"
      4
    • "Dziko"
      8
    • Zarówno tak i tak
      10

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

|

|

|

|

|

|
|

|

|
|

|

|

|

|
|

|

|

595271404219975313241.png

Witajcie!

 

Dział MPC Graphic Team zwraca się do Was, naszych utalentowanych użytkowników z prośbą, a mianowicie : odpowiedź na jedno, proste pytanie.

 

Jak podchodzicie Wy, do tworzenia swoich dzieł?

Film, muzyka, sygnatura, foto manipulacja, grafika trójwymiarowa, tekst piosenki - czyli wszystko to, co kojarzy się nam ze sztuką, musi przecież jakoś powstać.

 

Podzielcie się z nami swoim tokiem twórczego myślenia!

Tworzycie 'dziko', stawiając na spontaniczność ?

Czy 'kreatywnie', dokładnie planując przebieg pracy, już od początku mając dokładną wizję tego co właśnie powstaje ?

167161466687770313241.png

Opublikowano

Oj baaardzo różnie.

Czasami jest tak,że po prostu złapie Cię "dzika" ochota stworzenia czegoś,gdyż w jednej chwili łapiesz natchnienie na jakąś pracę. Wtedy lecę na spontana i staram się ukazywać swoją myśl od razu,bez przemyślenia.

Jeśli chodzi jednak o prace poważniejsze typu webdesign to wolę przysiąść,rozrysować wszystko na kartce,poszukać inspiracji i dopiero potem zacząć coś kombinować :)

egq3SFm.png

 

 

 

 

Opublikowano

Na dziko k***a. Jest zazwyczaj tak, że przeglądam se devianta, patrzę jakiś fajny render, pobieram go i lecę z tematem.

arsenal___good_times_are_coming_by_vumer


What do we think of Tottenham? Shit.


What do we think of shit? Tottenham.


Thank you. You're welcome.

Opublikowano

Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie. Wyniki zostaną przedstawione i opisane w nowym numerze GFX Passion!

146361479076443945952.png

Więcej info na profilu : ) Zgoda na sygnature od Makina

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Oczywiście tak i tak. Ponieważ, gdy mam rozrysowane logo załóżmy na kartce papieru , i przenoszę to na komputer. Zawsze wpadnie mi do głowy jakieś udoskonalenie mojego projektu. Oczywiście, również jest tak z innymi projektami. 

azbest_6038.png


Elo kochanie masz u mnie branie <3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...