Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zostanę GM na serwerze dedykowanym.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bfje5i4.gif

 

Imię - Damian

 Wiek - 15

  Nick - xSeey

 

 

VIGh4ab.png

 

Witam, chciałbym złożyć swoją kandydaturę Game Mastera na serwer dedykowany.

Nie będę tutaj pisał o moich zainteresowaniach bo kogo to naprawdę obchodzi?

Mój czas jaki jestem skłonny poświecić na serwer w trakcie trwania wakacji to ok. 6h dziennie.

Jedyny serwer, na którym byłem GM to mój stworzony na hamachi w 5 klasie podstawówki.

Jeżeli mam być szczery to słabo znam komendy, lecz od czego jest notatnik :)

Posiadam sprawny mikrofon oraz program do komunikacji Ts3.

 

 

VIGh4ab.png

 

Jak już wcześniej mogliście zauważyć mam 15 lat, pierwsze skojarzenie każdego - Gimbus  :) 

Chciałbym uprzedzić Was, że nie jestem na każdym kroku "JP", lecz jak wiadomo trochę trzeba pobluźnić.

W szkolę uczę się średnio - lecz, gdy chcę dostać pozytywną ocenę to na pewno się nauczę.

Jak każdy lubię grać w gry, szczególnie Metin2, World of Tanks oraz czasami CS:GO.

Jestem tolerancyjny, miły oraz uczciwy, nie odzywam się z pyskiem do innych, gdy oni nie odzywają się w ten sposób do mnie.

Wiem jak trudno jest przyjąć kogoś do Teamu, gdy nigdy nie miało się z nim styczności :)

 

 

VIGh4ab.png

Oferuję

 

- Dużą ilość czasu, którą mogę włożyć w serwer.

- Całkiem dobrą znajomość ortografii.

- Cierpliwość i zaufanie.

- Kulturę i zachowanie wobec Teamu.

 

 

VIGh4ab.png

 

Oczekuję

 

- Zgranego Teamu, który wie co robi.

- Uczciwości wobec mnie.

- [NIE OCZEKUJĘ ŻADNEGO % Z IS]

 

 

VIGh4ab.png

 

Kontakt 

 

Prywatna wiadomość 

 

 

VIGh4ab.png

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...