Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szybkie Nabijanie Pkt Szturmowiec


filip700

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cześć pokarze wam jak szybko nabić pkt z 20min ale jest około 3000-2000pkt w tym z 1800 do szturmowca

wchodzimy na server PUSTY !!! Tej Gorączki czy jakoś tak bierzemy szturmowca !!! Uwaga musi mieć pake Z ammo i bierzemy np shoot Guna by miał C4 idziemy do bazy (by przejąć bazę) dajemy tam all c4 wybucha

potem ładujemy c4 skrzynką z ammo podkładamy wciskamy E by przejąć bazę odsuwamy się i odpalamy C4 !!!

 

Tym sposobem można dużo pkt narobić

reflink w sygnie

Opublikowano

Napisz to jakoś po polsku , bo tego sie nieda zrozumieć.

Gargamel – wielki czarnoksiężnik i czarownik od siedmiu boleści. W swej karierze podrywacza umawiał się ze Smerfetką, Sasetką, Bersetką, Bercikiem, Papą Smerfem i Ważniakiem. Ponadto, mieszka sam wraz z kotem i nie posiada, ani prawa jazdy, ani konta bankowego, co daje mu predyspozycje na zostanie prezesem partii politycznej. Mieszka w wielkiej chacie na bagnie, gdzie ciągle knuje straszliwe plany zagłady PO rasy smerfów. Niestety jego wrodzona nieudolność, ciotowatość i kalectwo nie pozwalają mu na odniesienie sukcesu w tej dziedzinie. <3

Opublikowano

OMG wchodzisz na pusty śmieć musisz mieć paczkę z amunicją i np shootGuna by mieć c4 ! idziemy do bazy podkładamy odchodzimy odpalamy ładujemy paczką z amunicją i za 2 razem klikamy E by Detonować Tą bazę

podkładamy c4 jeszcze raz (wszystkie za każdym razem) odchodzimy detonujemy i idziemy do następnej bazy

czy to takie Trudne ???

reflink w sygnie

Opublikowano

chyba chodzi o to ze

musisz mieć C4, idziesz do bazy, podkładasz C4 , spierdalasz i detonujesz ładunki C4, potem używasz paczki z ammo żeby naładować C4, podbiegasz do bazy i chcesz ja wysadzić, w tym celu przytrzymujesz E, potem jak już pasek podkładania doszedł do końca podkładasz znowu C4, znowu musisz spierdalać, i detonujesz. robisz tak z kolejnymi bazami.

 

trochę jaśniej ?

Opublikowano

Lenart to dobrze wyjaśnił - dzięki :)

ExGlobal Moderator | exModerator  | ExMentor | Goldmember

 

Powoli wracam do życia.

 

Student prawa  ^^

Opublikowano

spoko :) starałem się :D nie wiem czy będzie działać, nie mam bfbc2 ;/

 

@down

chodziło mi o to że nie sprawdzałem :D i nie wiem czy też dobrze to napisałem, a nie że wątpię w to że będzie działać :D

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Lipa prawie na kazdym serwie mam : "Punktacja zostala wylaczona z powodu zbyt malej ilosci graczy na serwie". Raz na 5 serwerow mozna to zrobic...

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Gość Lenart
Opublikowano

a był patch od daty napisania tematu ?

Opublikowano

Chyba byl :< Sprobuje jeszce raz zainstalowac ale teraz nie bede aktualizowal

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Gość Lenart
Opublikowano

skoro był patch to może nie działać, mogli to naprawić

  • 5 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...