Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Grota Wygnaśców Co I Jak ?


...BigShow...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !

Napisałem ten Poradnik ponieważ nie wszyscy wiedzą wszystko o Grocie Wygnańców

 

 

★ ★ ★ Żeby wogole wejść do Atlantydy potrzebujemy :

 


  •  
  • Poziom 75
  • Krwisty Kamień - Działa on jak przepustka np. do V2 { SS } Krwisty_Kamie%C5%84.jpg { SS }
    Musimy go dać za każdym razem Koe-Pung
    A zdobyć możemy go na 3 sposoby : ItemShop , Jako nagrodę za misje w Grocie , Możemy go wydropic z BOSS-a Atlantydy czyli z Silnej Lodowej Wiedźmy

 

★ ★ ★ Gdy mamy już te rzeczy które wymieniłem wyżej Musimy się udać do Doliny Seunqryonq i udać sie to tego X którego zaznaczyłem na mapie :

 

 

dolinasmoka.jpg

 

 

★ ★ ★ Teraz Możemy już exp-ic na następujących Potworach : mają one lvl od 80 +



  • Łowca Setaou
  • Wojownik Setaou
  • Podziemny Lod. Człowiek
  • Podziemny Lodowy Lew
  • Podziemny Lodowy Zabójca
  • Podziemny Yeti
  • Mistyk Setaou
  • Podziemny Kawał Lodu
  • Podziemny Lodowy Golem
  • Podziemny Lodowy Robak
  • Silna Lodowa Wiedźma (BOSS)

 

 

★ ★ ★ Występuje tam tylko 1 NPC :


  •  
  • Heuk-Young wykonuje się u niego misje na 75 lvl

 

 

★ ★ ★ Żyły i Metin :


  •  
  • Nie występują

 

★ ★ ★ MAPA :


  •  
  • Grota Wygnańców
    Grota_Wygna%C5%84c%C3%B3w.jpg

 

★ ★ ★ Ciekawostka :


  •  
  • W Chińskim Metine Są 3 piętra Atlantydy V1 V2 V3
     

 




 

 

Mam nadzieje że Poradnik się podoba to Proszę o 21588081.png

 

Jeśli tego typu poradnik już był to do kosza

 

Jeżeli poradnik zasługuje na Podpięcie to Proszę

 




 

Źródło :

http://wiki.metin2.pl/index.php/Grota_Wygna%C5%84c%C3%B3w

 

@Down

Gdybyś nie zauważył to to nie jest DOSŁOWNE Ctrl +c Ctrl +v

Bo dodałem trochę od siebie i Tylko się wzorowałem na tym


donGURALsko_by_Daxeron.png

Opublikowano

Ctrl +c ctrl +v

http://wiki.metin2.pl/index.php/Grota_Wygna%C5%84c%C3%B3w

A po drugie był już taki temat, jak znajdę to dam linka

@Edit

http://www.mpcforum.pl/topic/122309-grota-wygnancow/

sygnacy.png

Sygnatura by dudsonowa

Najbardziej zajebisty grafik na MPC KLIK

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...