Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Działa wam już BoL ( free user )


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

14:37 Poniedziałek (BRT) - Czas w miejscowości Brasília - Dystrykt Federalny, Brazylia

czyli rozumiecie że będzie max za 10 godzin??

bo ma być wydane do dzisiaj a więc do godziny 24 czasu brazylijskiego

Koniec dyskusji!

 

----------------------------------
01 - Operating System
----------------------------------


 
0101 - Operating System         : Windows 7 Ultimate 32-bit (6.1, Build 7601) Service Pack 1 (7601.win7sp1_gdr.140303-2144)
0102 - Language                     : Polish (Regional Setting: Polish)
0103 - BIOS                             : Award Modular BIOS v6.00PG
0104 - Processor                     : Intel® Core2 Quad CPU    Q6600  @ 2.40GHz (4 CPUs), ~2.4GHz
0105 - Memory                         : 3072MB RAM
0106 - Available OS Memory   : 3070MB RAM
0107 - Page File                      : 2580MB used, 3559MB available
0108 - Windows Dir                 : E:\Windows
0109 - DirectX Version            : DirectX 11
0110 - DX Setup Parameters   : Not found
0111 - User DPI Setting           : Using System DPI
0112 - System DPI Setting       : 96 DPI (100 percent)
0113 - DWM DPI Scaling         : Disabled
0114 - DxDiag Version             : 6.01.7601.17514

 

 

76561198045525575.png
  • Odpowiedzi 134
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ale z was bambusy nie umiecie wejść na stronę bola i ściągnąć najowszą wersje?

po 1. jest autoupdate

po 2. uwazaj na slowa

po 3. bambus to mozesz matke albo ojca nazywac

po 4. bol jeszcze nie dziala

ThisIsMua_eune_101_3_logo.png

Opublikowano

Ludzie tak jest po każdym update. Jeśli chcecie od razu grać na skryptach to wykupcie vipa i problem zniknie. Bol może być nawet jutro ok. 5 rano

Opublikowano

Ludzie tak jest po każdym update. Jeśli chcecie od razu grać na skryptach to wykupcie vipa i problem zniknie. Bol może być nawet jutro ok. 5 rano

ty tego tez nie rozumiesz? polowa tutaj ludzi jest niewychowana i chca miec jak najszybciej wszystko za darmo sa niecierpliwi i tyle

ThisIsMua_eune_101_3_logo.png

Opublikowano

po 1. jest autoupdate

po 2. uwazaj na slowa

po 3. bambus to mozesz matke albo ojca nazywac

po 4. bol jeszcze nie dziala

 

Ty lepiej uważaj na matke bo Ci się puszcza

Opublikowano

Ty lepiej uważaj na matke bo Ci się puszcza

Przegrałeś w tym momencie konto, nikt tu raczej nie lubi takich pizd Twojego kroju wbijających na rodzine j****y cebulaku 

Opublikowano

Drodzy Użytkownicy, Botolegends daje info że będzie dostępne zawsze po 7 dniach, trzeba czekać i tyle, jakby nic nie było napisane to wtedy mógłby być problem, a tak to macie na tacy tylko czekać zawsze trzeba ;)

Opublikowano

Drodzy Użytkownicy, Botolegends daje info że będzie dostępne zawsze po 7 dniach, trzeba czekać i tyle, jakby nic nie było napisane to wtedy mógłby być problem, a tak to macie na tacy tylko czekać zawsze trzeba ;)

4-5 dniach.

 

Posracie się bez tego bola, ze tak spamujecie i odliczacie czas?

Opublikowano

co to znaczy ze mam 70 punktów ostrzezen?

 

XDDD.  Zbierz 100 punktów ostrzeżeń to dostaniesz :

 

- własny temat z Twoim nickiem 

- skin Cybernetyczny Ezreal

- BoL VIP na 6 miesięcy.

 

 

Mi tam BoL działa od południa bo w końcu Enforcevip pyka.

Opublikowano

Trochę już korzystam z bola i nigdy tak długo nie czekałem. Myśle że to czekanie jest specjalnie po to żeby zakupić VIP'a, a przez ten cały dzisiejszy dzień napewno troszke doszło mu kasy.

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Trochę już korzystam z bola i nigdy tak długo nie czekałem. Myśle że to czekanie jest specjalnie po to żeby zakupić VIP'a, a przez ten cały dzisiejszy dzień napewno troszke doszło mu kasy.

 

Cebulak znikąd kasy Ci nie weźmie, czo.  Po prostu za dużo zmian weszło według mnie.

Opublikowano

(będzie działał 07.07.2014r. o 18 czasu brazylijskiego czyli 23 naszego czasu) lololololol

onidek nie żeby coś ale skopiowałeś tekst z mojego tematu poznałem po nawiasach oraz 2014 r litery te same spacje i inne xD jedyne co dodałeś to lolololol

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...