Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jesień Średniowiecza - budowniczy


needpvp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie!


 


 


Poszukuję osób które dobrze / zaawansowanie budują, najlepiej w stylu średniowiecznym.


Serwer to coś typu Starożytna Kraina, nazywa się Jesień Średniowiecza i potrzebuje budowniczych wink.gif


Jedyne wymagania to screeny z Twojej budowli (ss musi być oceniony i zatwierdzony przeze mnie)


Na serwerze każdy dostaje dostęp do magazynu i prezent powitalny.


Wtedy może budować co mu się żywnie podoba (byle się starać i byle było ładnie ^^ )


 


 


Każde prace będą oceniane, jeśli dobrze Wam pójdzie, awansujecie na wyższą rangę.


Serwer przygotowujemy pod machinimę.


 


Można z niego nagrywać co się chce. Co jakiś czas ja oraz Cookie (1k widzów) będziemy nagrywać z niego odcinki z każdym budowniczym.


 


Nie budujemy tylko budynków, ale też całe lokacje. Z gier, książek, filmów czy też własne.


Jeśli jesteście zainteresowani to dajcie znać wink.gif


Opublikowano

Nie ten temat/dział - Zgłoszone!

 

Zresztą, dlaczego nazywa się "Jesień Średniowiecza" skoro " Serwer to coś typu Starożytna Kraina"?

Bez sensu?

 

Pozdrawiam

S0L1D3R

Cześć!

Jeżeli odpowiedziałem akurat w tym temacie, którym się interesujesz lub sam go założyłeś to wiedz, że dopóki nie rozwiążemy problemu, zagwozdki, czy po prostu nie rozwiejemy Twoich wątpliwości będę śledzić ten temat.

 

Nie rzucam słów na wiatr, więc i ty też tego nie rób.

 

Pozdrawiam,

S0L1D3R

Opublikowano

Wiesz, nie każdy tak ma, ale gdyby użyć mózgu to doczytałbyś "serwer to coś TYPU Starożytna Kraina" w odniesieniu SK - serwer dla YouTuberów którzy dobrze budowali (by PitchBlack & Vertez)

 

Nie ten dział? Cóż, po raz kolejny zapomniałeś czegoś użyć. Nie jest to reklama serwera - jest to post o poszukiwaniu budowniczych.

 

 

PS. Pamiętaj, nikt nie lubi kapusiów ;) Zwłaszcza głupich.

 

(dla admina/moda - ten post nie obraża - jedynie zwraca uwagę)

To tak gdybyś zgłosił ten post.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...