Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie da się dodać GM pliki by aryman


Rekomendowane odpowiedzi

Pasjonat
Opublikowano

Kolego , najpierw robisz postać ! później dodajesz gm a nie na odwrót , bo z tego co napisałeś wynika że dodajesz gm na puste konto... ?

17172903471186348024.jpg

Opublikowano

problem  dodawanie itemów z tut http://www.youtube.com/watch?v=gJql-Iwjabs  wyskakuje bład w bazie msql 1054 - Unknown column 'locale_name' in 'field list'?????????????????

Nie masz takiej kolumny. Zmień pliki na inne bo to stare badziewie na którym byle gówno pójdzie mówie o bashpanelu i trade hacku

 

Najlepsze pliki na mpc to są derin v1, derin v2, rykox v1, rykox v2, terenzo

 

Bardzo dobre pliki ale wymagają sporo fixów: badar, kocioł, mcncc.pl

Opublikowano

dobra to już zmienilem tylko powiedz mi jak spakowac tera ten pack_pl? on jakos dziwnie to tam pokazuje?

 

Locale_pl?

Ściągasz pakera:

http://www.mpcforum.pl/topic/983693-dl-eternexus-packer-do-clienta/

 

U góry klikasz kolejno File > Pack i wybierasz folder, który chcesz spakować.

Ładuje się chwile i tworzą ci się dwa pliki, jeden .eix a drugi .epk

Wklejasz obydwa do folderu pack i podmieniasz. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...