Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Na co stawiać włosy ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kilka osób nie rozumie o co mi chodzi ja chcę wygolić sobie boki maszynką, a górę zostawić znacznie dłuższą i postawić ją na coś. K***a nie będę miał włosów bardzo krótkich :)

Boki króciutko. Nie musisz mocno skracać góry bo długie włosy można bardzo fajnie ustawić z taką kompozycją. ;)

Opublikowano

Kilka osób nie rozumie o co mi chodzi ja chcę wygolić sobie boki maszynką, a górę zostawić znacznie dłuższą i postawić ją na coś. K***a nie będę miał włosów bardzo krótkich :)

obcinasz sie na tzw. irokeza tez tak sie obcinam od 3 lat boki bardzo krotko prawie ze lyso a gora na 7 chyba, ja tam zawsze biore zel + guma i wtedy ladnie to wyglada

 

a tu link o czyms takim mowisz

https://www.google.pl/search?q=irokez+wojskowy&espv=2&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=N1-5U_KyD5HQ7AbOhYGACA&ved=0CAYQ_AUoAQ&biw=1440&bih=775#facrc=_&imgdii=_&imgrc=UhJJhpS6DmmARM%253A%3B_B0Pm6NV8EOhkM%3Bhttp%253A%252F%252Ffiles.gadu-gadu.pl%252Fcristiano_ronaldo-588b6f98f5327db70c207996ebf0f8ff18940c60.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.mpcforum.pl%252Ftopic%252F803523-pytanie-fryzurka-meska%252F%3B620%3B644
Opublikowano

Spróbuj na proszku do prania Pervol Black Magic efekt gwarantowany.

Z innej beczki skoro lakiery,pianki sie nie podobają pozostaje Ci też możliwość użycia Kujawskiego z pierwszego ułożenia doskonale kryje i pokrywa.

Opublikowano

Na żel k***a.

650311402782440296730.jpeg

Mój PC:

 

CPU: I5 2500k I GPU: Sapphire HD7950 Vapor-X I PSU: be quiet! L8 CM 630W I MOBO: MSI Z77A G43 I RAM: Patriot 2x4GB 1600MHz I CASE: Fractal za 400zł NW

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...