Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FIFA 14 Tournament II Edycja - Lista uczestników oraz kalendarz spotkań z aktualnymi wynikami.


Ravoner

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Tak wiem pro ss :D

309711405944776257066.png
Nie wiem czemu tylko mnie wyświetliło ale kolega potwierdzi.

Dzięki za mecz i za to jak się  zachowałeś po nim :)

Nic tu nie będzie !!!

Opublikowano

Tak wiem pro ss :D

309711405944776257066.png

Nie wiem czemu tylko mnie wyświetliło ale kolega potwierdzi.

 

Dzięki za mecz i za to jak się  zachowałeś po nim :)

Potwierdzam :)

Opublikowano

Tak wiem pro ss :D

309711405944776257066.png

Nie wiem czemu tylko mnie wyświetliło ale kolega potwierdzi.

 

Dzięki za mecz i za to jak się  zachowałeś po nim :)

 

W paincie trzeba było przyciąć xD.

Zaktualizowane.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

 

674881406048963358261.jpg

 

Dzięki za mecz, dużo szczęścia z mojej strony. Kolega grał lepiej

Oczywiście to nie jest tak jak Cristiano napisał.W środku pola gra była bardzo wyrównana,lecz pod bramką miałem bardziej klarowne sytuacje,ale wiadomo że czasem są dni że coś wpadnie a czasem że nie

 

Lecz dziękuje za te miłe słowa.Życzę oczywiście powodzenia w finale (lepiej to będzie wyglądać jak przegram z kolesiem,który wygrał finał,niż który zajął 2 miejsce :D)

Nic tu nie będzie !!!

Opublikowano

uff ciężki mecz fartem wygrałem w 119min strzeliłem z główki propsy dla przeciwnika :D nwm czemu null jest ale potwierdzi przeciwnik :)18356361977848591186.png

Opublikowano

2392114061219951116370.png

 

Potwierdzam.

Nie ma to jak gol zza połowy przy robieniu kick of glich. No cóż, taka gra :>.

Gratulacje i powodzenia dalej ;)

Opublikowano

Dziękuje za grę :) Turniej świetnie zorganizowany i dziękuje bardzo że mogłem wziąć w nim udział. Meczu o 3 miejsce nie zagram za względu na wyzwanie które się nie udało spełnić. Polegało ono na tym że jak przegram to usuwam klub jeśli wygram wszystko to zostawie.

Dziękuję jeszcze raz za grę wszystkim przeciwnikom i Ravonerowi za organizacje tego turnieju :)

 

UP@ Potwierdzam

cristiano_ronaldo_by_hector_elrojo-d62sr

Opublikowano

Trzymam kciuki za ciebie Cristiano- masz to wygrać albo nie pokazuj się na forum :D

Nic tu nie będzie !!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...