Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

HellRising Seazon 3 Episode 1 Exp:Maxxx / Świetny klimat i zbilansowane postacie dadzą Ci atrakcje na wiele godzin


Paweloxz2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ważne linki:

 

Strona Główna : http://hellrising.eu

Rejestracja : http://hellrising.eu/index.php?page_id=register

Download : http://hellrising.eu/index.php?page_id=downloads

 

 

 

 

 

 Serwer z miłymi ludźmi, naprawdę można się na nim świetnie bawić, jednak gra mało graczy i trzeba to zmienić! ;)

 

 

 

 

 

 

Informacje ze strony :

 

 

 

Server Name: HellRising Mu Online

Server 1: PVP
Server 2: NoNPVP
Server 3: Caslte Siege

Server Version:Season 3 Episode 1
The Server is hosted from: Bulgaria,Vratsa

Experience & Items drop rate: 9999999x , 100%
Bless Bug: Off
Monsters HP: 100%

Soul success rate & Soul success rate with Luck:100% & 100%
Life Success Rate: 100%
Chaos Machine Success Rates +10 ; +11 ; +12 ; +13:100% ; 100% ; 100% ; 100%

Maximum Item Level & Option:+13 & +28
Points Per Level (Normal): 5
Points Per Level (Magic Gladiator & Dark Lord): 7
Reset type:points

Maximum Stats Points: 32767
Reset level: 400
Maximum Resets: 400
Maximum Level: 400
Zen For Reset: 10,000,000

Opublikowano

Grałem i bardzo słaby server... na dodatek duzo bugów. 

Polecam OpenMu i ich nowy server season7 sam jeszcze na nim nie gralem ale gralem na seasonie 3 bardzo fajy server lecz malo polaków. Online po 2k osob :D 

Może coś na którymś z nich wykombinujemy ludziska? 

Opublikowano

a o co konkretnie pytasz ? 

Sam jeszcze tam nie byłem bo na seasonie 3 siedze ale minus ejst tylko taki ze zero polakow 
 

Opublikowano

^^^ jak tam chcesz tylko nie rozumiem takiej polityki gdzie zbierasz coś... masz wszystko full a nawet nie ma komu pokazac swojej sily hehe. Grasz w kolko idziesz do celu ktory nie ma sensu. 

Jedynie dla siebie ale po co grać dla siebie i dla zabawy na serverze na ktorym gra 20 osob>? Chyba dlatego że jest ciut łatwiej o set hahaa

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...