Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Ciekawsze 'nowości' na Etherest.pl


..Even^^

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ładnie,  ten system ze skrzyniami bardzo mi się podoba. Chyba sobie napisze taki :rolleyes:

Chętnie, za niego dałbym Ci info odnośnie modeli  dlaczego nie pykają.

Pisanie, że to wina procka amd... B)   Czemu tak sądzisz?

Mistrzu, modele działają wszędzie, to z procesorami amd to taka bajera którą ktoś kiedyś puścił na mpc :p

Tak czy inaczej - modele działają na intelach, amd i innych prockach (gdyby ktoś pytał, sprawdzałem)

Swietne jednak alchemie bym wyeliminowal.

Alchemie? Co masz na myśli?

wu34ZmS.png

Zapraszam na fanpage (kliknij w obrazek). Będzie fajnie

:)
Opublikowano

Mistrzu, modele działają wszędzie, to z procesorami amd to taka bajera którą ktoś kiedyś puścił na mpc :p

Tak czy inaczej - modele działają na intelach, amd i innych prockach (gdyby ktoś pytał, sprawdzałem)

 

Alchemie? Co masz na myśli?

Alchemia smoczych kamieni,jest to zbedna nowosc.

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Alchemia smoczych kamieni,jest to zbedna nowosc.

Nigdzie nie dałem info o alchemii (tylko ss z gui - to o niczym nie świadczy :D)

wu34ZmS.png

Zapraszam na fanpage (kliknij w obrazek). Będzie fajnie

:)
Opublikowano

Mistrzu, modele działają wszędzie, to z procesorami amd to taka bajera którą ktoś kiedyś puścił na mpc :P

Tak czy inaczej - modele działają na intelach, amd i innych prockach (gdyby ktoś pytał, sprawdzałem)

Alchemie? Co masz na myśli?

 

Odnośnie modeli to chodziło mi o przerabianie wersji. Jeśli używasz starego granny, a masz modele pod nowszego to możesz je przekonwertować do starszej wersji granny :P

PS: Odnośnie tej systemu skrzynki, możesz opisać na jakiej zasadzie on działa ( tabele/gejm/binka )

sygna.png

Opublikowano

Odnośnie modeli to chodziło mi o przerabianie wersji. Jeśli używasz starego granny, a masz modele pod nowszego to możesz je przekonwertować do starszej wersji granny :P

PS: Odnośnie tej systemu skrzynki, możesz opisać na jakiej zasadzie on działa ( tabele/gejm/binka )

Granny jest świeże i wszystkie modele działają xD

A system - pisałem go troszke dawno temu pod zwykłe cmdchaty i inputy i działał jak powinien więc tak też możesz spróbować ;) W tym wypadku dane możesz zapisywać lokalne (np. w folderze) i wszystko pięknie działa. Jeżeli masz nieco większe możliwości to postaraj się o ogarnięcie slotów które nie są zależne od id gracza a itemu. Powodzenia :)

wu34ZmS.png

Zapraszam na fanpage (kliknij w obrazek). Będzie fajnie

:)
Opublikowano

Haha, niedoświadczony byłem i głupi :D Fix na to z mojego dzisiejszego punktu widzenia jest banalnie prosty więc się nie martw :D A co do kontaktu - nowe wiadomości na fanpageach facebooka s*ą :v

 

 

Tak jest dość często kiedy spoglądasz na problemy z którymi męczyłeś się kiedyś, a jak byś zrobił to teraz ;) Trening czyni mistrza hehe ^^ Wiem wiem, obczajałem już. Spodziewaj się do jakoś do 24 PW na Face ;) 

Opublikowano

Mistrzu, modele działają wszędzie, to z procesorami amd to taka bajera którą ktoś kiedyś puścił na mpc :P

Nieprawda :)

Opublikowano

Nieprawda :)

Jeśli chodzi o bronie to nie ma znaczenia z tego co kiedyś wyczytałem tutaj chodzi o modele z animacją typu moby boss'y czy też npc'ty :O

@Edit

co do modeli są fajne prócz interfejsu jak wcześniej pisałem

PS: Czy będą pokazane jakieś inne sety? :D

Opublikowano

Jeśli chodzi o bronie to nie ma znaczenia z tego co kiedyś wyczytałem tutaj chodzi o modele z animacją typu moby boss'y czy też npc'ty :O

@Edit

co do modeli są fajne prócz interfejsu jak wcześniej pisałem

PS: Czy będą pokazane jakieś inne sety? :D

Tak tak, będą pokazane :D

wu34ZmS.png

Zapraszam na fanpage (kliknij w obrazek). Będzie fajnie

:)
Bywalec
Opublikowano

Piorunujące wrażenie robią modele, ale za to interfejs i te smocze umiejętności wcale nie pasują do reszty...po prostu Ci nie wyszły.

Opublikowano

Ciekawy pomysł z tą notatką. :)

No nieźle to wygląda. :D

Opublikowano

Mi się mega podoba szybko zmiana ekwipunku. ; ) Idealne do eq klasowego :D 

Serwer zapowiada się ciekawie, polecam.  

PS. Bossy też są mega. Czekam na więcej info.

Opublikowano

Wszystko prezentuje się wyśmienicie.

Serwer cos czuje że będzie bomba,więc na pewno będzie gdzie grać.

 

Z niecierpliwością czekam na prezentacje :P

85i0.png

Opublikowano

Wszystko prezentuje się wyśmienicie.

Serwer cos czuje że będzie bomba,więc na pewno będzie gdzie grać.

 

Z niecierpliwością czekam na prezentacje :P

Zapraszam zapraszam :D (Nie wolno mi chyba mówić o tym na mpc ale wbijaj na fanpage :D)

wu34ZmS.png

Zapraszam na fanpage (kliknij w obrazek). Będzie fajnie

:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...