Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy muszę coś wymienić?


Sailor2707

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć

Ostatnio postanowiłem kupić nową kartę graficzną a mianowicie asusa gtx 660 i moje pytanie brzmi czy muszę wymienić jakąś inną część, albo może obudowe,  aby karta działała jak należy?

 

Specyfikacja kompa:

Obudowa: mATX

Zasilacz: ATX 500W AKYGA basic ak-b1-500 p4 12 cm

p. glowna: gigabyte ga-b75m-d3h

procesor: intel core i5 3470 3,2 ghz 6mb

 

Opublikowano

Najpierw zmierz tą mikro atx  czy wogole gtx'a 660 do niej wciśniesz, a nawet jak wciśniesz bedzie miał kiepskie chłodzenie, choć osobiście stawiam, że gtx nie wejdzie ;p

Opublikowano

Działała w jaki sposób jak należy????

 

Podaj temperatury i temperatury podczas grania.

Możesz też użyć "Furmark".

 

Zasilacz do odstrzału (ten zasilacz jest jak bomba atomowa)

 

Obudowa JAKA mATX ?????

Polecam Zalman Z3 Plus / CoolerMaster n200

Opublikowano

 Jamnik jak ostatnio mierzyłem to powninien wejść ale chyba musze kupic inna obudowe tylko nie wiem czy p. głowną mam dobrą.

 

Cody czyli lepiej kupić zasilacz 450 w? 

Opublikowano

Płyta w mATX jest buda też. Bez smalcu albo wazeliny możesz nie włożyć karty. Bierz Z3 + tą karte, to ci sie wentylatory zmieszczą.

A zasilacz osobny budżet? Ile. Bo straszny jest!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...