Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] SurfaceMT2.pl - prawdziwa metylidanowa legenda


RonKu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

9623214044222061108494.png


Dla pierwszych 500 postaci z danym poziomem : 1000SM!

 

3595014044239011108494.png

Data startu:

4 lipca 2014, godzina 16:00

 

SurfaceMT2 to projekt z pasja, projekt, który powstawał odkrywając najbardziej ukryte zakątki metina.

Jest to projekt, który u wielu osób wzbudza tęsknotę za ludźmi i rozrywką panującą na tym serwerze.

Projekt został w pełni odbudowany po dwóch latach, został przywrócony oraz przystosowany do aktualnych czasów.

Administracja kieruje się profesjonalizmem i motywacją uzyskania prawdziwego projektu, za którym można tęsknić latami.

 

Dość o ogółach, czas na konkrety.

Wchodząc na serwer znajdziemy wiele nowych rozwiązań oraz systemów, niestety limit grafik nie pozwala na umieszczenie wszystkie co się na nim znajduje. Sposób zdobywania doświadczenia nie jest trudny i jest uprzyjemniony i urozmaicony, przykładowo jeżeli znajdzie się u nas leń, który nie lubi zdobywać tradycyjnie doświadczenia, może wykonać szybkie misje lub dungeony za które doświadczenie liczy się nie w %, a w kulkach. Odnośnie dropu przedmiotów jest podobnie, możemy dropić wymagane przedmioty z potworów lub ich władców, misji lub dungeonów, z ukrytych kamieni lub zwykłych kamieni metin. Każdy, kto co lubi.

 

W celu urozmaicenia wszelkich pojedynków istnieją ogólne sety przedmiotów (robione ze standardowych przedmiotów) lub poboczne sety przedmiotów (robione z nowych przedmiotów, które dropią), każe z nich się różni i zawiera inne bonusy. Dodatkowo wszelkie DMG broni czy umiejętności jest wyrównane i pojedynki są naprawdę uczciwe. Zadbaliśmy o każdy szczegół, aby zrobić prawdziwy, idealny serwer. 

 

Z różnych typów potworów wylatują różne wzmacniacze, dodające określone bonusy na określony czas. Może nam wylecieć przedmiot dodający bonusy nawet na 7 dni. Dodatkowo wylatują marmury polimorfii (w zależności od typu potwora - różny drop), szkatułki z dość potrzebnymi przedmiotami, szkatułki z kostiumami czy innymi wizualnymi zmianami postaci.

 

Nie robiliśmy z metina kosmosu, nie zmienialiśmy podstaw, gdyż kierujemy się głównym aspektem gry.

 

 

Klient:

http://surfacemt2.pl/download/surfacemt2_client.zip

Mirror 1:

http://speedy.sh/TTSbG/surfacemt2-client.zip

Mirror 2:

https://mega.co.nz/#!K8olBD6Q!QprBVfe4geRtnYgdpr0PjlJZqSpVoblMWs0XXUm6CgM

Mirror 3:

http://rapidshare.com/share/2D30DD9BAA4758F8E0970D3987EFBDD8

Mirror 4:

https://docs.google.com/file/d/0B-EGXE07UHq-MWVGNDZaUW5kbGc

Dlaczego zapowiedź została dodana tak późno?

Mamy swoje powody, główny z nich to pozbycie się konkurencji, która zdążyłaby od nas coś ukraść.

Dodatkowo celowo nie przedstawiliśmy kilku oryginalnych systemów, gdyż nie chcemy aby od razu nam je ukradziono.

Wolimy działać spontanicznie, gdyż z tą metodą, życie jest ciekawsze.

 

 

6588214044215301108494.png

4229714044215301108494.png

 

Standardowy ekwipunek +9, księgę ucznia, pelerynę + (nieskończone użycie) oraz konia militarnego.

Dodatkowo wiadomo, pierścień teleportacji oraz podstawowe umiejętności.

 

 

6407714044215301108494.png

Dungeony to bardzo przyjemna rzecz na naszym projekcie.

Z pomocą swojej drużyny umożliwiają zdobycie praktycznie wszystkiego.

Dodatkowo na każdy poziom znajdzie się odpowiedni dla niego dungeon.

 

 

7400814044217761108494.png

7024214044217771108494.png

 

5240914044215311108494.png

 

3541814044215321108494.png

 

 

 

 

3576914044215321108494.png

 

 

4384414044215321108494.png

Bronie epickie (po syriuszu) są na 90 poziom.

Co 30 poziomów możemy utworzyć kolejny set i go ulepszać.

Ulepszacze potrzebne na ulepszenie tych przedmiotów możemy zdobyć wszędzie na swój sposób, kamienie metin, ukryte kamienie, dungeony, misje, władcy map lub też zwykłe dropienie z potworów.

Niżej, po kolei są prezentowane sety, czyli na 90, 120 i 150 poziom.

 

1406314044215331108494.png

 

 

 

7949614044215341108494.png

 

 

 

9854614044215341108494.png

 

1026314044215341108494.png

Podobnie jak z broniami zdobycie ulepszaczy to nie problem.

Zbroje epickie (po niebiańskiej stali) są na 120 i 160 poziom.

Prezentowane niżej są umieszczone po kolei.

 

9640414044215351108494.png

 

 

 

4406514044215351108494.png

 

 

3360814044215351108494.png

Pasek

System pasków umożliwia dodatkowy slot na przedmiot z typu biżuterii.

Dodaje różne bonusy, dropi głównie w dungeonach i nie jest trudny do zdobycia.

2523214044215351108494.png

Można ulepszyć paski od 80 poziomu wyżej, na epickie paski dodające kilka bonusów na raz.

Głównie przydają się w pojedynkach, ale są paski pod walkę z potworami.

 

 

Biżuteria

Ulepszacze można wszędzie dropnąć, a system jest co 20 poziomów.

 

9957214044215351108494.png

 

 

2047014044215351108494.png

Są to ogólne, duże lokacje.

Nie zawierają one misji, służą typowo do standardowego expienia i dropienia.

 

8778614044215351108494.png

 

6723514044215361108494.png

 

5433114044215371108494.png

 

4591714044215371108494.png

Jak już wcześniej napisałem, dostaniemy je na każdy sposób jaki chcemy.

Jest jeszcze kilka ulepszaczy, które celowo nie zostały tutaj pokazane.

 

4120914044215371108494.png

 

 

7068514044215371108494.png

Wierzchowce zdobywamy z dungeonów, władców, a nawet metinów.

Są różne typy wierzchowców, bijące/niebijące, dodające bonusy lub niedodające, na godzinę/dwie (a czasem nawet na 7 dni).

Wierzchowce dzielimy także na te standardowe i niestandardowe (nie występujące w oficjalnej wersji)

 

1449814044215371108494.png

 

 

 

 

9521614044215381108494.png

 

 

 

6221014044215381108494.png

1080414044215381108494.png

Kostiumy zdobywa z dwóch typów szkatułek oraz władców.

Szkatułki dropią z kamieni metin lub otrzymujemy za przejście dungeonu.

Dzięki nim wiadomo, możemy być przebrani w naszych przedmiotach, dodatkowo niektóre stroje dodają dodatkowe bonusy.

 

8076914044215381108494.png

 

 

 

8156014044215381108494.png

Zwierzaki otrzymujemy z władców dungeonów oraz niektórych metinów.

Umilają nam grę i dodają niewielkie bonusy.

 

8383314044215391108494.png

 

 

9402114044215391108494.png

System ten polega na zaklinaniu zwojów, które dają bonusy na określony czas (3 godziny).

4744214044215391108494.png

Zwoje można ściągać i ubierać, a szansa na ich wytworzenie to 100%.

 

2613014044215391108494.png

Aby utworzyć zwój, należy udać się do nowego NPC w mieście - Czarodzieja Zeth.

Następnie musimy posiadać 2x określone kryształy (np. kryształ ataku) oraz pusty zwój.

5809814044215391108494.png

8985114044215391108494.png

 

5154914044215401108494.png Kryształ Energii podnosi bonusy Waszego uzbrojenia o 10% na 2 godz. gry. 

Czas ten będzie odliczany, tylko gdy jesteście zalogowani.

 Pasek Energii 8386714044215401108494.png nad obracającą się monetą 3369614044215401108494.png ukazuję Wam pozostały czas trwania dopalacza bonusów. 

 

5561214044215401108494.png

Od 100 poziomu co 10 poziomów otrzymujemy prezent.

 

6336314044215401108494.png

 

W prezencie możemy znaleźć wspomagacze, ulepszacze, a nawet bardzo wartościowe rzeczy.

 

Na serwerze występuję dużo więcej rzeczy, część nie podaliśmy ze względu na konkurencję,

a część ze względu na limit grafik w temacie.

Weryfikacja:

3224314044215401108494.jpg

 

Opublikowano

Który to już raz? 19? Nie polecam, postoi 5-7 dni, padnie od jakiegoś buga, sprawa "ucichnie", administracja myśli, że gracze to naiwniacy i wrócą z tym samym serwerem i nazwą. Nope.

jjwxlXl.jpg

Sygna by

Nathalie <3

Opublikowano

Takk hahaha.... kolejny syf The aka Nastka za reklamę której nie ma hahahah....

 

Nie polecam serwer już teraz stał i go wyłaczyli w celu naprawienia bugów [tak jak z każdą wersją] a tu bęc i od nowa startują hahahaha... syf,dno i wodorosty. 

 

NIE POLECAM NIE GRAJCIE BO SERWER MAX tydzien i off..

Opublikowano

Który to już raz? 19? Nie polecam, postoi 5-7 dni, padnie od jakiegoś buga, sprawa "ucichnie", administracja myśli, że gracze to naiwniacy i wrócą z tym samym serwerem i nazwą. Nope.

 

 

Takk hahaha.... kolejny syf The aka Nastka za reklamę której nie ma hahahah....

 

Nie polecam serwer już teraz stał i go wyłaczyli w celu naprawienia bugów [tak jak z każdą wersją] a tu bęc i od nowa startują hahahaha... syf,dno i wodorosty. 

 

NIE POLECAM NIE GRAJCIE BO SERWER MAX tydzien i off..

 
 

Nie rozumiem? 

Chyba mnie z kimś pomyliłeś.

Opublikowano

Z tego co patrze  ta prezentacje widzialem już pare razy, i nie jest zbyt starannie zrobiona albo przekonywująco ale to jest i tak zbędne bo nie patrzy się na okładke bo czcionka nie polepszy servera, można skan mirrorów clienta ?

1390672867-U1080175.png

wom2 <---------- Tu gramy nick : blackhawk/BogTejGry

Opublikowano

Z tego co patrze  ta prezentacje widzialem już pare razy, i nie jest zbyt starannie zrobiona albo przekonywująco ale to jest i tak zbędne bo nie patrzy się na okładke bo czcionka nie polepszy servera, można skan mirrorów clienta ?

 

Nie mogłeś jej wcześniej widzieć, może pomyliłeś z podobną nazwą serwera.

Dlaczego nie jest starannie zrobiona?

 

Skan klienta już robię.

Opublikowano

Nie mogłeś jej wcześniej widzieć, może pomyliłeś z podobną nazwą serwera.

Dlaczego nie jest starannie zrobiona?

 

Skan klienta już robię.

surface surtace eterial i jakie jeszcze byly nazwy bo zapomnialem?

nie polecam grac serwer tylko do trzepania $$

Polecam, pliki naprawdę ciekawe i będziecie mieli tam co robić :)
pliki są ciekawe racja, ale tyle na nich serwerow bylo ze juz kazdemu sie chyba przejadly :)
Opublikowano

 

surface surtace eterial i jakie jeszcze byly nazwy bo zapomnialem?

nie polecam grac serwer tylko do trzepania $$

 
pliki są ciekawe racja, ale tyle na nich serwerow bylo ze juz kazdemu sie chyba przejadly :)

 

 

Kompletnie nie rozumiem?

Przecież te pliki nigdzie nie były wykorzystane.

Opublikowano

 

surface surtace eterial i jakie jeszcze byly nazwy bo zapomnialem?

nie polecam grac serwer tylko do trzepania $$

 
pliki są ciekawe racja, ale tyle na nich serwerow bylo ze juz kazdemu sie chyba przejadly :)

 

 

Były używane tylko podobne pliki, tu zostało sporo zmienione, oraz jeszcze wiecej dodane :P

Opublikowano

hahah Nastek prosze Cię przestań ty robisz prezentacje bo The ma zje*** reputacje.. Taka prawda The dalej bede kase trzepał a ty mu w tym pomagasz i off for ever 

Opublikowano

hahah Nastek prosze Cię przestań ty robisz prezentacje bo The ma zje*** reputacje.. Taka prawda The dalej bede kase trzepał a ty mu w tym pomagasz i off for ever 

Więc tak ma jak to nazywasz zjebaną reputacje i wiem, że dla Ciebie każde takie działanie jest "zjebane" gdyby nie starał się tak jak to robi teraz, bym się nie interesował, poza tym mało wiesz, off nie będzie, robi własne autorskie rzeczy poza tym mówisz ciągle o tej kasie, ale spójrz na grę, item-shop wszystko w nim zawarte zdobędziesz w grze, ale pozdrawiam Cie napaleńcu i włącz już ten swój serwer na podjebanych plikach ;)

Opublikowano

hahaha ojj Nastek a co kiedyś pisałeś na The ze on taki ze on nic nie potrafi itd.. a teraz liżesz mu dupke. Nie życzę powodzenia i oby jak najszybciej padł z resztą przekonasz się <3

Opublikowano

hahaha ojj Nastek a co kiedyś pisałeś na The ze on taki ze on nic nie potrafi itd.. a teraz liżesz mu dupke. Nie życzę powodzenia i oby jak najszybciej padł z resztą przekonasz się <3

Nie pisałem, że nie potrafi, pisałem że jestem głupim leniem to różnica, nie liżę jak widzisz sam zaproponował wszystko i bach, nie pogrążaj się bo zaraz się znajdzie spam Twoimi wiadomościami :D

Opublikowano

Nie pisałem, że nie potrafi, pisałem że jestem głupim leniem to różnica, nie liżę jak widzisz sam zaproponował wszystko i bach, nie pogrążaj się bo zaraz się znajdzie spam Twoimi wiadomościami :D

Mam to głęboko gdzieś :D Życzę zeby ten serwer nawet nie wystartował. Ps to ty robisz z siebie idiotę chodzi mi tu o 1 posty :) 

 

Dobranoc.

Opublikowano

Serwera nie polecam tak jak każdy projekt tego administratora . 

 

 

Aż tak jest źle The ,że musisz prosić graczy o prezentacje/zapowiedź Twojego serwera? Zrozumiałeś,że już jesteś spalony na mpc forum pod względem ciągłego zapowiadania nowo-starych projektów?

#rein

Opublikowano

Ehhhh Nastuś... chciałbym polecić, ale wiesz jakie mam zdanie na temat tych plików i The. Pliki ciekawe, lecz reszta...każdy zna historię spotline więc nie mam co się rozpisywać. Powodzenia, ogarniaj tam jakoś.

­1bc44ccb8f.jpg

Opublikowano

Serwera nie polecam tak jak każdy projekt tego administratora . 

 

 

Aż tak jest źle The ,że musisz prosić graczy o prezentacje/zapowiedź Twojego serwera? Zrozumiałeś,że już jesteś spalony na mpc forum pod względem ciągłego zapowiadania nowo-starych projektów?

Ehhhh Nastuś... chciałbym polecić, ale wiesz jakie mam zdanie na temat tych plików i The. Pliki ciekawe, lecz reszta...każdy zna historię spotline więc nie mam co się rozpisywać. Powodzenia, ogarniaj tam jakoś.

 

Dajcie proszę linka do prezentacji z tymi samymi plikami.

Opublikowano

 

:O ale przypadek, że nazwa tak bardzo podobna! Ale czary :O Mariuszku to, że przejąłeś konto Nastka nie znaczy, że jesteś inną osobą ;) Nie polecam serwera w 100%. Bugów masz tak pełno, że byłbym tam nieśmiertelny :P

 

I pokaż mi podobieństwo i ile te 2 serwery łączy.

Opublikowano

Mimo że item-shop wygląda trochę na pay to win, zalukam z sentymentu. Może zawitam na dłużej.

Czy wszystkie przedmioty z is można zdobyć w grze?

Tak, lubię kolory.


​hajs, hajs ​hajs, hajs ​hajs, hajs ​hajs, hajs :ninja:


~ Cirkays


Opublikowano

Mimo że item-shop wygląda trochę na pay to win, zalukam z sentymentu. Może zawitam na dłużej.

Czy wszystkie przedmioty z is można zdobyć w grze?

 

Oczywiście, dodatkowo w IS muszę przyznać, że jest mało rzeczy.

Opublikowano

Godzina startu jest prawidłowa? 

Mi nie działa. 

Tak, lubię kolory.


​hajs, hajs ​hajs, hajs ​hajs, hajs ​hajs, hajs :ninja:


~ Cirkays


Opublikowano

Godzina startu jest prawidłowa? 

Mi nie działa. 

 

Przenosimy temat do publikacji.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...