Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki jest najlepszy ekwipunek w Terrari 1.2.4.1


MrKongo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jaki jest najlepszy ekwipunek w terrari, czy np:
1.Zbroja

2.Narzędzia
3.Broń
4.Akcesoria
5.Różdżki

to wszystko.

ROBIĘ BO LUBIE!

Opublikowano

Według mnie.

 

1. Turtle Amor

2. Drax, Picksaw

3. Broń:

  • Miecz : Terra blade
  • Broń dystansowa : Rainbow Gun, Sniper Rifle, Staff Of The Frost Hydra
4. To zależy od ciebie.

5. Nimbus Rod, Staff of the Frost Hydra, Razorpine

Opublikowano

Ja polecam 

 

1.Shroomite armor

2.Shroomite claws badz picksaw

3.Chain gun,Sniper riffle, Terra blade

4.Eye of the golem ranger emblem destroyer emblem sniper scope oraz fishron wings

5.razorpine

6.naboje chlorophyte bullets,venom bullets, crystal bullets (zalezy od sytuacji)

 

Jest to typowy ranger na critical hity oraz dmg.

Opublikowano

Jak narazie najlepszy set to:
1.Shroomite armor
2.Picksaw
3.Snowman cannon

4.celestial stone, ranger emblem, destroyer emblem, sniper scope i fishron wings

6.Rocket IV

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Ja osobiscie polecam set:

 

Spectre robe jesli grasz pod magie

Spooky na przywolanie 

Hellowed jesli grasz bronia biala

 

Bron magiczna: Razorprine, Nimbus, Inferno, Tempest Staff

Bron biala: NAJLEPSZA, ALE TO NAJLEPSZA Flairon, spoko jest jeszcze death stick

Bron palna: Chain gun

 

Kilof picksaw

Moje AMV:

 

Arpeggio Of Blue Steel:

https://www.youtube.com/watch?v=tMZDfT2ds4I

5 Centimeres per second:

http://www.youtube.com/watch?v=4UFHW47oIwc

Gun Gale Online// Sword Art Online 2:

https://www.youtube.com/watch?v=fP2gEn28_cY

Postaw +, właśnie plusy motywuja mnie do dalszego działania

Opublikowano

Ja robie takie cos:

1.Turtle Armor

2.Schroomite claws

3.Broń- Hallowed albo terra blade

Palna to sniper rifle

4.Meteor shot, fishron wings, destroyer emblem, ranger emblem, calestian stone ale ja bym ci radzil wedlug twojego uznania to zlozyc sobie.

5.Razorpine

"Upadli powstaną"

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ja tam z broni semi-melee polecam Scythe (nawet całej nazwy nie pamiętam), rzadki loot z wampira podczas zaćmienia. Udało mi się ją zdobyć chwilę po rozpoczęciu hardmoda i dobrze mi służyła do końca gry

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

1.Turtle Armor


2.Schroomite claws


3.Broń- Hallowed albo terra blade


Palna to sniper rifle


4.Meteor shot, fishron wings, destroyer emblem, ranger emblem, calestian stone ale ja bym ci radzil wedlug twojego uznania to zlozyc sobie.


5.Razorpine


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...