Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję osoby z koreańskim spatchowanym klientem


Kubaman

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Potrzebuję kilka dat spatchowanego koreańskiego klienta. Jeżeli ktoś go posiada proszę o pomoc.

Ważne, dotyczy p-serwera i wpłynie na jego rozwój.

Ewentualnie proszę o kontakt na PW lub skype kubixcmok

 

Nagroda limit like.

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Opublikowano

Pozdro, ze ktoś ci to da.

Po 1. Banujesz za to że jak ktoś ci powie ze zgłosił twojego ipb to już odrazu banik :D.

po 2. All rozpowiadają o privie na plu Gameforge ci to zaraz wykryje ;).

po 3. Forum zgłoszone,

Polecam, nie wchodzić na serwer ponieważ, kubaman znów przekonuje ludzi aby ukraść pasy.

Powiedz mi o co ci chodzi?

Ja już wcześniej z tobą rozmawiałem na ten temat a ty dalej swoje.

Banuję, mam do tego prawo. Obrażasz mnie, nie zamierzam z tobą dyskutować, blokuję. Proste, prawda?

Forum służy tylko do dyskusji między 15 osobami więc wątpię, że ktokolwiek zajmie się twoim zgłoszeniem.

Zgłaszaj sobie ile chcesz, ja i tak na to nie zwrócę uwagi. 

W każdej chwili mogę wstawić rozmowy na skype i nostale, jak liżesz mi tyłek po to, aby dostać GM.

Dobrze, że twój koleżka rozwalił ci rodzinę. Tak, @Gravity mi o wszystkim opowiedział.

Nawet on uważa, że jesteś żałosny.

 

Co do tematu został rozwiązany na PW. Dziękuję za pomoc, @Artrix

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...