Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co myślicie o tych szczeniakach


laczek6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Śmieszą mnie wasze komentarze, co wy macie za spaczoną mentalność, zwierzaczka ani paluszkiem tknąć a ludzi byście palili, gwałcili i mordowali.

Dobrym ludziom nic się nie stanie a tych, którzy na to zasłużyli jak najbardziej można palić i mordować, nikt nie jest bezkarny.

 

 

Gimby stawiają życie człowieka poniżej życia jakiegoś kundla :P

 

@Zwisa mi to, po prostu śmieje się z ludzi ,którzy płaczą nad biednymi zwierzątkami a potem idą zjeść kanapkę z szynką czy kurczaczka na obiad, hehe. Czym się różni cierpienie tego słodkiego szczeniaczka od cierpienia zarzynanej świni? NICZYM, więc czemu nad jednymi zwierzętami się litujemy a drugie z premedytacją zabijamy?

 

Dużo się różni, tutaj po prostu masz bezsensowne znęcanie się nad jakimś psem dla własnej zabawy a świnie są zabijane w jakimś konkretnym celu i nie tak okrutnie. 

Opublikowano

Heh gimby. Napisaliście co byście mu nie zrobili, a zaraz potem zamknęli temat i zapomnieli o nim.

Takie właśnie są wasze działania w stronę tego, żeby na świecie ludzie nie robili takich rzeczy.

Łatwo jest napisać jak to trzeba ukarać gościa, gorzej podnieść d*** z kanapy i samemu coś zrobić, nie?

Game Over

Opublikowano

Heh gimby. Napisaliście co byście mu nie zrobili, a zaraz potem zamknęli temat i zapomnieli o nim. Takie właśnie są wasze działania w stronę tego, żeby na świecie ludzie nie robili takich rzeczy. Łatwo jest napisać jak to trzeba ukarać gościa, gorzej podnieść d*** z kanapy i samemu coś zrobić, nie?

A co niby możemy zrobić?

Sprawiedliwości sami nie wymierzymy, bo za takie coś idzie się do więzienia.

Można co najwyżej zmienić prawo i zwiększyć kary dla takich osób, ale do tego jest potrzebna zmiana rządu, a osoby poniżej 18 roku życia głosować nie mogą.

1398258449-U383457.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...