Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki windows by najlepiej sprawował się na tym.


negraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaki windows by najlepiej sprawował się na tym kompie Xp/7 ? co polecacie karta to radeon 6670.HD

post-481541-0-09335000-1404336889.png

 

Zapraszam WWW.KILLSHOT.PL

Zapraszam WWW.KILLSHOT.PL

Zapraszam WWW.KILLSHOT.PL

 

Opublikowano

"Nie wiadomo ile masz RAMu," 


3 GB jest napisane .
 

 

Zapraszam WWW.KILLSHOT.PL

Zapraszam WWW.KILLSHOT.PL

Zapraszam WWW.KILLSHOT.PL

 

Opublikowano

7 nie warto, większość ramu zje system i uja ci zostanie. zostań przy xp albo zmień na w8. a jeśli nie grasz w żadne gry to jakiegoś linuxa sobie weź.

Opublikowano

Nie chce tego biednego windowsa 8 , jaką wersje polecacie z xP ? 

 

Zapraszam WWW.KILLSHOT.PL

Zapraszam WWW.KILLSHOT.PL

Zapraszam WWW.KILLSHOT.PL

 

Opublikowano

Tyle, że jak będziesz grał w jakieś gry to one powoli rezygnują z XP więc i tak ci nie wejdą. Na win 8 można kupić aplikacje która robi ci wygląd poprzednich windowsów bez kafelków czyli start pasek itp za 20 zł. Sam jej używam ale nie pamiętam jak się nazywa. Według mnie najbardziej opłaca się kupić W8 i tą apke i masz to samo ale lepiej zoptymalizowany komp ;]. Pozdrowionka

2d6v47n.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...