Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Maszyna która udźwignie 1500 slotów


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@top

Ale ta maszyna ma nie mieć lagów bo ta maszyna by była pod minigry. [Dużo] . Żeby też był SMS Shop i FTP i Konsole [hosting]. Co proponujecie ? Ale coś taniego :)

Nie wiem czy wszystko powiedziałem co chcem :)

#teamBolek

Opublikowano

Nigdy nie uciągniesz takiego serwera na jednej maszynie. I na pewno nie na hostingach współdzielonych.

 

Musisz mieć kilka maszyn z odpowiednio porozdzielanymi serwerami i na jednej BungeeCord do połączenia tego. (na Hypixelu czy HiveMc niektóre minigry mają więcej niż jedno lobby żeby uciągnąć wszystkich graczy).

 

Przykładowe firmy oferujące dedyki: http://www.ovh.pl/serwery_dedykowane/ https://www.sprintdatacenter.pl/

Opublikowano

Obecnie

 

Nigdy nie uciągniesz takiego serwera na jednej maszynie. I na pewno nie na hostingach współdzielonych.

 

Musisz mieć kilka maszyn z odpowiednio porozdzielanymi serwerami i na jednej BungeeCord do połączenia tego. (na Hypixelu czy HiveMc niektóre minigry mają więcej niż jedno lobby żeby uciągnąć wszystkich graczy).

 

Przykładowe firmy oferujące dedyki: http://www.ovh.pl/serwery_dedykowane/ https://www.sprintdatacenter.pl/

Jeżeli już to tylko OVH. SDC ma niestety problemy z ddos.

Maxcraft.pl to możliwość wgrania własnego silnika np forge, najniższe ceny, profesjonalna pomoc już do 10:00 rano!
Mamy 10 lat doświadczenia najniższe ceny, profesjonalny i intuicyjny panel.
Do tego: ochrona przed ddos , aż 31 dni w miesiącu (to 12 dni w roku za darmo) , itemshop w domenie itemshop.pl, najlepsze stawki sms, płatności Paysafecard, hosting www, Dynmapa, konsola serwera w czasie rzeczywistym,

Opublikowano

Wyłącznie ovh.pl. Ewentualnie parę serwerów z soyoustart.pl. O gotowym sms shopie możesz zampomnieć podobnie jak o panelu. Musisz umieć obsługiwać linuxa. Jeśli tego nie umiesz odpuść sobie robienie serwera więcej jak 80 slotów.

Opublikowano

Jeżeli chcesz hosting MC to nie znajdziesz takiej oferty, no chyba, że jesteś mega sławny i dadzą tobie jakiś wypas.

 

W przeciwnym wypadku :

 

TO :

http://www.ovh.pl/serwery_dedykowane/enterprise/2014-MG-128.xml

albo :

http://www.ovh.pl/serwery_dedykowane/enterprise/2014-MG-256.xml

Innego wyjścia nie masz :)

 

ps. przy składaniu zamówienia zmiana dysków na SSD i +200-300 zł do oferty podstawowej :)

2w6ic6t.png

Opublikowano

Polecam Ci enderchest.pl - Zero lagów, szybka pomoc administracji

 

 

http://fiberhost.pl/obsidian.php

Pakiet Obsydian posiada 999 slotow oraz nie ma żadnym limitów RAM oraz Procesora! Kosztuje 150.00 WPLN

 

 

 

 

Pukawka.pl

Można powiedzieć, że tam płaci się tylko za ram, bo slotów można ustawić ile się chce.

http://maxcraft.pl/games/18minecraftram.html

taaa powodzenia w stawianiu takiego serwera na tych slotowych gownach 

@top

ovh.pl nic ciekawszego nie znajdziesz 

sdc ma limit transferu i blackholing czyli jak ddosa dostaniesz to nie masz ani dostepu do panelu ani niczego innego 

kup z 2-4 maszyny i polacz je bungecordem bo na 1 maszynie za nic nie pociagniesz tylu slotow

Opublikowano

1500 slotów - nigdy nie położysz na jednej maszynie.

Musisz wykupić conajmniej 4-5 tak aby to rozmieścić po 200-300 slotów na serwer.

Opublikowano

Tylko wiesz ze pod inne tryby gry musisz robic oddzielne serwery a potem łaczyc jest kolejnym serwer (lobby) z silnikiem BungeeCord???

NP:

1 serwer SkyWars

2 serwer SG

3 serwer Lobby

1 + 2 + 3 = 1 duzy serwer - 1 maszyna 1 serwer czyli musisz miec na 2 serwery minigames 2 serwery + serwer lobby i je połączyc

Opublikowano

@@up enderchest.. prosze cie lagi,slabe maszyny nie polecam

Wez ovh.pl :)

@dodu1223

zgadzam sie z ender chest ;) A poza tym na 1500slot wydasz około 3 koła wiec.. pozdro :)

OHV mozesz kupic dedyka 32gb za 300 zl ;) Polecam!

Zobacz tez Sored.pl

Opublikowano

1500 slotów - nigdy nie położysz na jednej maszynie.

Musisz wykupić conajmniej 4-5 tak aby to rozmieścić po 200-300 slotów na serwer.

btw. G*wno się znasz już widzę :)

 

Wykupujesz jedna dobra maszynę co podałem wyżej, robisz pare userów i pare serwerów łączysz poprzez BungeeCord. Dziękuje i pozdrawiam wprowadzać ludzi w błąd...

 

 

 

btw. Mój serwer w zakładce stoi na :

http://www.ovh.pl/serwery_dedykowane/enterprise/2014-MG-128.xml

Przy 600 osobach użycie CPU było na poziomie 40% i 70 gb wolnego ram...

 

 

A co do łącza to maksymalne obciążenie zanotowane było na poziomie

 

50mb download / 100 mb upload a łącze zawarte w ofercie :

 

1gb dowload / 500mb upload, więc zapas jest mega duży...

2w6ic6t.png

Opublikowano

OVH.pl - dobra cena, średni bok, a jak dostaniesz DDoS'y mocniejsze - to przygotuj się na rozwiązanie umowy.

Hosteam.pl - wysokie ceny, najlepszy bok, świetna ochrona anty DDoS'owa

Do wyboru, do koloru.

733761405517115815990.png

"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia" ~Jonathan Carroll

Opublikowano

Panowie, spokojnie, proponujecie mu maszyny ale zacznijmy od tego, że ten serwer nigdy nie zostanie otwarty.

Gdyby autor tematu naprawdę chciał odpalać tak duży serwer, to nie pytałby o maszynę pod niego na forum. Litości... do prowadzenia tak dużego serwera potrzeba bardzo obszernej wiedzy, a jeżeli ktoś pyta się o wybór maszyny, gdzie praktycznie w internetach samo to się znajduje, bo chyba każdy zna choćby OVH no to litości...

Jeszcze do tego ten styl pisania i inne jego posty na poziomie średnio rozgarniętego szympansa.

Dodatkowo chce maszynę razem z SMS-SHOPem. Trochę myślenia.

 

Zobaczył CubeGame'a MiniGames czy innego i nagle chce robić serwer. Normalnie idiotyzm.

 

#topic:

Żeby nie było, że spamuje tylko to tradycyjnie polecę od siebie OVH - miałem tam dedyki - zero problemów, w miarę dobry firewall, po dorzuceniu dodatkowej tarczy, reverse proxy do 25Gb/s zero problemów z atakami, wydajność na dobrym poziomie, jedyne zużycie CPU to kosmos, ale to pewnie od konfiguracji serwera. Teraz biorę coś z dwoma procesorami, zobaczymy jak będzie.

Hosteam również bardzo dobry hosting, jeden z większych projektów tam działa, przy +400 osobach żadnych lagów, najlepsza na rynku ochrona DDoS, można się dogadać z ich ekipą.

Z całego serca nie polecam SprintDataCenter. Blackholing to gówno, słabe dyski - nie, dzięki, nigdy więcej.

Opublikowano

Panowie, spokojnie, proponujecie mu maszyny ale zacznijmy od tego, że ten serwer nigdy nie zostanie otwarty.

Gdyby autor tematu naprawdę chciał odpalać tak duży serwer, to nie pytałby o maszynę pod niego na forum. Litości... do prowadzenia tak dużego serwera potrzeba bardzo obszernej wiedzy, a jeżeli ktoś pyta się o wybór maszyny, gdzie praktycznie w internetach samo to się znajduje, bo chyba każdy zna choćby OVH no to litości...

Jeszcze do tego ten styl pisania i inne jego posty na poziomie średnio rozgarniętego szympansa.

Dodatkowo chce maszynę razem z SMS-SHOPem. Trochę myślenia.

 

Zobaczył CubeGame'a MiniGames czy innego i nagle chce robić serwer. Normalnie idiotyzm.

 

#topic:

Żeby nie było, że spamuje tylko to tradycyjnie polecę od siebie OVH - miałem tam dedyki - zero problemów, w miarę dobry firewall, po dorzuceniu dodatkowej tarczy, reverse proxy do 25Gb/s zero problemów z atakami, wydajność na dobrym poziomie, jedyne zużycie CPU to kosmos, ale to pewnie od konfiguracji serwera. Teraz biorę coś z dwoma procesorami, zobaczymy jak będzie.

Hosteam również bardzo dobry hosting, jeden z większych projektów tam działa, przy +400 osobach żadnych lagów, najlepsza na rynku ochrona DDoS, można się dogadać z ich ekipą.

Z całego serca nie polecam SprintDataCenter. Blackholing to gówno, słabe dyski - nie, dzięki, nigdy więcej.

 

Dodam jeszcze od siebie do tematu, a dokładnie o SDC

 

Miałem tam 3 maszyny. Średnio raz dziennie był atak DDOS ( udany i zastosowany black holding ) i co najlepsze nie na mój serwer, ale i tak to odczuwał. Tak więc SDC NIE polecam.

2w6ic6t.png

Opublikowano

Polecamy nasz hosting. Z łatwością sprostamy Twoim oczekiwaniom. Napisz do nas. :)

c*****a reklama chujowego hostingu 

1500 slotow na 1 serwerze bez bc powodzenia 

nikt w takie bajki nie uwierzy 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...