Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zmienić powitanie na czacie?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dpcxvfzthdkt.jpg

 

Albo całe usunąć najlepiej.

 

Tego chyba nigdzie nie ma w give_basic_weapon.quest

The past has gone

 

Opublikowano
/usr/home/derin/share/locale/germany/quest/object/notarget/login/tekst.start

lub

/usr/home/derin/share/locale/germany/quest/object/notarget/login/first_login.start 

Opublikowano

zaraz to sprawdzę :D

 

a jeszcze jedno, każdy item jaki podniosę czy wleci mi do eq na czacie nie wyświetla polskich znaków (jak widać na obrazku) coż z tym fantem można zrobić?

The past has gone

 

Opublikowano

zaraz to sprawdzę :D

 

a jeszcze jedno, każdy item jaki podniosę czy wleci mi do eq na czacie nie wyświetla polskich znaków (jak widać na obrazku) coż z tym fantem można zrobić?

Złe kodowanie w item_proto.

9pst4soeytme.png


Opublikowano

jest w /usr/home/derin/share/locale/germany/quest/object/notarget/login/tekst.start


zaraz to sprawdzę :D

 

a jeszcze jedno, każdy item jaki podniosę czy wleci mi do eq na czacie nie wyświetla polskich znaków (jak widać na obrazku) coż z tym fantem można zrobić?

musisz sobie powstawiac polskie znaki w item proto po stronie serwera a jesli masz takie znaczki jak masz item w ekwipunku lub na ziemi to po stronie clienta

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...