Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z uruchomieniem Minecrafta


VaBa20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Więc tak, gdy po włączeniu start w launcherze by zyczu i załadowaniu wszystkiego nie ma śladu po minecrafcie, z kolei na laucherze keinett wychodzą takie logi:

 

 

---- Minecraft Crash Report ----
// Why did you do that?

Time: 01.07.14 20:35
Description: Initializing game

org.lwjgl.LWJGLException: Pixel format not accelerated
at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.nChoosePixelFormat(Native Method)
at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.choosePixelFormat(WindowsPeerInfo.java:52)
at org.lwjgl.opengl.WindowsDisplay.createWindow(WindowsDisplay.java:244)
at org.lwjgl.opengl.Display.createWindow(Display.java:306)
at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:848)
at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:757)
at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:739)
at azd.Z(SourceFile:367)
at azd.e(SourceFile:689)
at net.minecraft.client.main.Main.main(SourceFile:103)


A detailed walkthrough of the error, its code path and all known details is as follows:
---------------------------------------------------------------------------------------

-- Head --
Stacktrace:
at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.nChoosePixelFormat(Native Method)
at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.choosePixelFormat(WindowsPeerInfo.java:52)
at org.lwjgl.opengl.WindowsDisplay.createWindow(WindowsDisplay.java:244)
at org.lwjgl.opengl.Display.createWindow(Display.java:306)
at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:848)
at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:757)
at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:739)
at azd.Z(SourceFile:367)

-- Initialization --
Details:
Stacktrace:
at azd.e(SourceFile:689)
at net.minecraft.client.main.Main.main(SourceFile:103)

-- System Details --
Details:
Minecraft Version: 1.7.2
Operating System: Windows 7 (x86) version 6.1
Java Version: 1.7.0_60, Oracle Corporation
Java VM Version: Java HotSpot Client VM (mixed mode, sharing), Oracle Corporation
Memory: 3350936 bytes (3 MB) / 26808320 bytes (25 MB) up to 518979584 bytes (494 MB)
JVM Flags: 2 total; -XX:HeapDumpPath=MojangTricksIntelDriversForPerformance_javaw.exe_minecraft.exe.heapdump -Xmx512M
AABB Pool Size: 0 (0 bytes; 0 MB) allocated, 0 (0 bytes; 0 MB) used
IntCache: cache: 0, tcache: 0, allocated: 0, tallocated: 0
Launched Version: 1.7.2
LWJGL: 2.9.0
OpenGL: ~~ERROR~~ RuntimeException: No OpenGL context found in the current thread.
Is Modded: Probably not. Jar signature remains and client brand is untouched.
Type: Client (map_client.txt)
Resource Packs: []
Current Language: ~~ERROR~~ NullPointerException: null
Profiler Position: N/A (disabled)
Vec3 Pool Size: ~~ERROR~~ NullPointerException: null
Anisotropic Filtering: Off (1)

 

 

 

Reinstalowałem już javę i aktualizowałem sterowniki karty graficznej...

Opublikowano

To pobierz inny Launcher xD

Polecam StartCraft może i dopiero zaczynają i są testy Beta dla graczy ale się Super zapowiada.

Podobnie jak w Zyczu są skiny poprzez Launcher możesz zrobić server Bukkit wgrać mody itp.

Ale nie pobieraj z głównej strony StartCraft.pl bo to stare wersje.

Tu masz link: http://startcraft.pl/forum/showthread.php?tid=29

A tu fotki jak to mniej więcej wygląda: http://startcraft.pl/forum/showthread.php?tid=6

A i żeby nie było to jest wersia Beta więc może coś nie działać

 

 

 

 

 

post-515380-0-39080900-1404403647_thumb.png

 

 

Opublikowano

Spróbuj usunąć .Minecraft może... i tak ja powyżej launcher może inny.

Zostaw "Lubię to"!

 

Ilość postów:   10   50   200   1000  5000

Ilość polubień:   2   10   50   200   1000

Ilość godzin na forum:   1   5   20   100   500

Opublikowano

Zaaktualizuj LWJGL do v. 2.9.1 i / lub aktualizacja sterowników karty graficznej.
 

 

Spróbuj zwiększyć ilość RAM.

Tak. Wnioskując po err, to na pewno ram! ^_^

733761405517115815990.png

"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia" ~Jonathan Carroll

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...