Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zmienić ikonkę w cliencie?


Jooe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dokładnie chodzi o tą nazwę i tę ikonkę która tam jest. Gdzie to się zmienia?

scfvvawklwsz.jpg

The past has gone

 

Opublikowano
1. Rozpakuj plik root z folderu pack.

2. Otwórz plik locale.py

3. Zmieniasz:


APP_TITLE = "Metin2"

na



APP_TITLE = "Twoja nazwa"


4. Zapisujesz i pakujesz root, następnie wrzucasz do clienta.
Opublikowano

 

1. Rozpakuj plik root z folderu pack.
2. Otwórz plik locale.py
3. Zmieniasz:
APP_TITLE = "Metin2"
na
APP_TITLE = "Twoja nazwa"
4. Zapisujesz i pakujesz root, następnie wrzucasz do clienta.

 

No i to działa. Jednak Chciałbym zmienić ikonę bo mam taką brzydką ;/

u2g9zld04ujq.jpg

The past has gone

 

Opublikowano

F5, faktycznie nie da się zmienić tej ikonki aplikacji?

The past has gone

 

Opublikowano

Trochę pomyślcie czasami, bo na prawdę jest tragedia -.-

Wszystko się da zrobić i to nawet bez wypakowywania czego kol wiek, po cholerę sobie życie utrudniacie to ja nie wiem.

 

Pobierz sobie ten programik i otwórz w nim binke (Ten plik .exe):

http://www.angusj.com/resourcehacker/

Będziesz miał w nim wszystko ładnie poukładane na foldery.

Możesz sobie zmienić ikonkę, kursory, a nawet skróty klawiszowe i sterowanie bez żadnego rozpakowywania.

Znajdź po prostu odpowiedni folder i zaimportuj do niego plik graficzny o tej samej nazwie co jego poprzednik - Na końcu importowania po prostu podmień stary na nowy.

 

Na pewno się połapiesz, bo robota jest prosta.

Piasek na plaży ogarnąłby ten program, także lepiej nie zadawaj pytań związanych z tym programem, bo wpadnę pod biurko i się nie podniosę z śmiechu.

 

Ps. Przestańcie sobie utrudniać życie jakimś rozpakowywaniem clienta, bo to głupota jest.

 

 

ikonki nie zmienisz, jedynie możesz zmienić ten napis.

Ty jak nie masz żadnego pojęcia to lepiej nic nie pisz.

Już widzę, jak ten twój serwer będzie wyglądał, skoro nie potrafisz sobie poradzić z głupią ikonką w bince.

Pozdrawiam.

24b5car.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...