Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam ClientMastera


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!


 


Poszukuję osoby, która zajmie się klientem gry.


 


Wymagania:


 


-Pomysłowość


-Estetyka


-Podstawowe prace nad clientem


-indywidualne podejscie


-Mile widziana edycja mysql


 


Wynagrodzenie:


-Ranga w grze/forum


-% z IS


 


Kontakt:


Pw na forum


GG-50834025


 


AKTUALNE


Opublikowano

masz już postawionego serwa ? dopiero zaczynasz ?

Pracuje nad plikami już dobry miesiąc. Jestem coraz bardziej zadowolony z mojej pracy.

Pliki oceniam na skończone w około 65%, więcej informacji na temat serwera mogę podać na Pw.

Opublikowano

 

Witam!

 

Poszukuję osoby, która zajmie się klientem gry.

 

Wymagania:

 

-Pomysłowość

-Estetyka

-Podstawowe prace nad clientem

-indywidualne podejscie

-Mile widziana edycja mysql

 

Wynagrodzenie:

-Ranga w grze/forum

-% z IS

 

Kontakt:

Pw na forum

GG-50834025

 

AKTUALNE

 

Dobrze by było powiedzieć jaki to typ serwera ,ponieważ jest różnica miedzy clientem pod Harda a pod easy co trzeba dodać mase broni ulepszaczy itp.itd

xxx


Opublikowano

Dobrze by było powiedzieć jaki to typ serwera ,ponieważ jest różnica miedzy clientem pod Harda a pod easy co trzeba dodać mase broni ulepszaczy itp.itd

Chodzi o serwer Medium, z nutką serwera Easy.

 

Aż tak dużo roboty przy nim by nie było, bardziej chodzi o profesjonalne wykonanie.

+ mile widziane coś od siebie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...