Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] PermissionsEx nie wyświetla prefixów


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ciekawy problem mi czasami test nie wyświetla albo się psuję. Ja często robię kopie pliku z uprawnieniami co do tego błędu ja proponuję:

 

a. Zrobić wszystkie rangi od nowa

b. Jak masz kopię to odtworzyć

c. Reinstalować plugin

Opublikowano

Teraz sprawdź

############################################################
# +------------------------------------------------------+ #
# |                   EssentialsChat                     | #
# +------------------------------------------------------+ #
############################################################

chat:

  # If EssentialsChat is installed, this will define how far a player's voice travels, in blocks.  Set to 0 to make all chat global.
  # Note that users with the "essentials.chat.spy" permission will hear everything, regardless of this setting.
  # Users with essentials.chat.shout can override this by prefixing text with an exclamation mark (!)
  # Users with essentials.chat.question can override this by prefixing text with a question mark (?)
  # You can add command costs for shout/question by adding chat-shout and chat-question to the command costs section."
  radius: 0

  # Chat formatting can be done in two ways, you can either define a standard format for all chat.
  # Or you can give a group specific chat format, to give some extra variation.
  # If set to the default chat format which "should" be compatible with ichat.
  # For more information of chat formatting, check out the wiki: http://wiki.ess3.net...Chat_Formatting

  format: '&0&r {DISPLAYNAME}: {MESSAGE}'
  #format: '&7[{GROUP}]&r {DISPLAYNAME}&7:&r {MESSAGE}'

  group-formats:
  #  Default: '{WORLDNAME} {DISPLAYNAME}&7:&r {MESSAGE}'
  #  Admins: '{WORLDNAME} &c[{GROUP}]&r {DISPLAYNAME}&7:&c {MESSAGE}'

  # If you are using group formats make sure to remove the '#' to allow the setting to be read.

7096414143429001167232.png


Opublikowano

Usunąłeś tylko {factions_name} a to jest potrzebne do Frakcji


Ciekawy problem mi czasami test nie wyświetla albo się psuję. Ja często robię kopie pliku z uprawnieniami co do tego błędu ja proponuję:

a. Zrobić wszystkie rangi od nowa
b. Jak masz kopię to odtworzyć
c. Reinstalować plugin

Tak jak zrobie reinstalacje servera to wszystko działa poprawnie robie rangi od nowa tez wszystko działa ale jak skopiuje gotewe permissions wszystko zaczyna sie psuć. ;(

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...