Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

R
E
K
L
A
M
A






552301403649122263597.png

linia1.png

start.png

27.03.2015

Godz. 19.00

linia1.png

 

956281403648283263597.png

 

Chcielibyśmy was zaprosić na V Edycję serwera Mc-DeroX.

W tej edycji zmienią się itemy na gildie oraz zostanie dodane logowanie Premium.

Serdecznie zapraszamy!

 

12.gifIP serwera: sv.mc-derox.pl

12.gifSloty: 1000

12.gifWersja: 1.7.x

12.gifDla graczy: Premium/NoPremium

 

linia1.png

 

 

zajawka.png

 

https://www.youtube.com/watch?v=BVCWZR1DPTo

 

post-263597-0-50419500-1427322048_thumb.png

 

post-263597-0-34698600-1427322055_thumb.png

 

post-263597-0-70020500-1427322060_thumb.png

 

post-263597-0-00372200-1427322067_thumb.png

 

post-263597-0-23414000-1427322070_thumb.png

 

post-263597-0-15516900-1427322075_thumb.png

 

ZAPRASZAMY!

393.jpg

Opublikowano

Serwer jest jak za starych dobrych czasow Survival+Frakcje w miare duzo osob gra mysle ze mozna fajnie pograc ale fajnie by bylo jak by Wlasciciel dodal jakies fajne nowe dodadki na serwer ;x.
~PS: Dostalem bana "Wpuszczanie botow na serwer xD"

Opublikowano

Ciekawy serwer, administracja w miarę ogarnięta. Przeszkadza jedynie spam na czacie. Jeden ukradł drugiemu "diaxy" i wyzywali się prawie godzinę...

Opublikowano

@topic

Cytuje: "Cześć, chcielibyśmy was zaprosić na nowo powstały serwer Survival + gildie" 

Jakie gildie ?? Szybciej frakcje...

Prezentacja nie jest zachęcająca do gry...

Nie ma tez /pomoc

Opublikowano

Ciekawy serwer, administracja w miarę ogarnięta. Przeszkadza jedynie spam na czacie. Jeden ukradł drugiemu "diaxy" i wyzywali się prawie godzinę...

 

gildie to błąd piszącego reklame, a na serwerze zamiast /pomoc jest /komendy i informacja o tej komendzie wyświetla się co jakiś czas na czacie serwera :D

Serwer polecem, gram z kolegami ponad tydzień czasu i jest spk. Polecam

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...