Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Internet szybciej smiga na telefonie niz na modemie ;c


StudzeKisiel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wziąlem internet z plusa, dostalem do niego modem zte mf669 ktory dziala w hspa+ W sumie na początku niezle smigał. Ale ostatnio cos sie pochrzaniło.

no i tu wynik speedtestu kiedy korzystam z tego modemu na pc

681621403913601392115.png

A tutaj ponizej przelozylem karte z modemu do telefonu i odpalilem speedtesta.

840191403913601392115.png

To i tak slaby wynik, bo osiagałem na komórce troche ponad 10Mbps, ale nie zapisalem.

O co z tym chodzi, przecietny telefon jest lepszy od tego modemu? Czy chodzi calkiem o cos innego? Test robiony na tych samych serwerach.

Dodam ze jakiś miech temu na modemie to była norma, śmigał równie dobrze.

fjlw0o.jpg

Opublikowano

Ping mały, czyli pakietów nie gubi...

Cóż, komórka pod Aero nie chodzi, więc korzystasz z dwóch różnych źródeł internetu. Niekoniecznie jest to wina modemu, może coś z Aero u ciebie się pieprzy. Popytaj znajomych, poszukaj innego modemu i go przetestuj, jak u nich albo na innym modemie jest tak samo to znaczy że coś się z Aero dzieje.

846331404756772371599.jpeg
Opublikowano

Ustaw na twardo 3G+ i nie będzie problemu.

Ciągle jestem w zasięgu HSPA+ czyli 3G.

 

 

Ping mały, czyli pakietów nie gubi...

Cóż, komórka pod Aero nie chodzi, więc korzystasz z dwóch różnych źródeł internetu. Niekoniecznie jest to wina modemu, może coś z Aero u ciebie się pieprzy. Popytaj znajomych, poszukaj innego modemu i go przetestuj, jak u nich albo na innym modemie jest tak samo to znaczy że coś się z Aero dzieje.

Wytlumaczysz mi co to jest aero?

 

fjlw0o.jpg

Opublikowano

Ciągle jestem w zasięgu HSPA+ czyli 3G.

 

 

Wytlumaczysz mi co to jest aero?

Co ma zasieg do ustawień? Ustaw i tyle.

 

Ja na tel jestem w zasięgu 4G a używam 2G więc takie tłumaczenie to inwalida.

0LsM05U.png

Opublikowano

Co ma zasieg do ustawień? Ustaw i tyle.

 

Ja na tel jestem w zasięgu 4G a używam 2G więc takie tłumaczenie to inwalida.

Co ma zasieg do ustawien? To ze zasięg zależy również od ustawień, które od zawsze są takie.

53aefa15ef2c8.png

fjlw0o.jpg

Opublikowano

Tez sie nad tym zastanawialem, faktycznie po jakimś tam czasie jest gorący. Może nie bardzo ale jest.

Czym cieplejszy tym słabsze wyniki w speedtest jak i w samym użytkowaniu bo dziala podobnie do smartfonów.

0LsM05U.png

Opublikowano

To co zaradzić, wymiana na inny coś da? Poza tym ten jest przeciez przeznaczony do dzialania w hspa+ i nie taki tani.

Jeżeli się przegrzewa to możesz oddać na gwarancję, na 100% Ci przyjmą.

0LsM05U.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...