Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak utworzyć taką komendę


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć co jest potrzebne aby np.. gracz wpisując , np komende  ,,/teleport 1 '' pojawiał się w ,,takima takim miejscu ''. I jak utworzyć kilka takich komend?

 

 

Jak dodać nową teksture moba bądź nowego bez wgrywania modów?

 

Jak zrobić limit lvl na item . Tak aby gracz aby mugł nałożyć np. diamentowy miecz musiał posiadać 50lv?

Ach ta kasa ;]

Opublikowano

Musisz to zrobić za pomocą Skryptu...
tu masz gotowy ode mnie !

 

On load:
	send "&lskrypt By allplayer" to players
command /teleport [<text>]:
	trigger:
		if arg 1 is "1":
			wait 10 tick
			teleport player to {tp.1}
			send "Teleportacja pomyslna !"
command /ustaw [<text>] [<text>]:
	permission: ustaw
	permission message: &8&l Nie masz prawa na uzywanie komendy &7&l/ustaw
	trigger:
		if arg 1 is empty:
			send "&cBlad !"
		if arg 1 is "set":
			if arg 2 is "1":
				send "&2&l Pomyslnie ustawiono Teleport pierwszy !"
				set {tp.1} to location of player
		if arg 1 is "test":
			if arg 2 is "1":
				teleport player to {tp.1}
				send "&6Poprawna teleportacja !"
			else:
				send "i h*j !"
				
			 

*/ustaw set 1 <--- Ustawiasz {tp.1}
*/ustaw test 1 <--- Testujesz czy działa
*/teleport 1 <--- Komenda dla graczy 

Permission  "ustaw" <-- to jest pe. dla adma, gracze nie potrzebują 

 

 

a to jak nie umiesz skryptów..


żeby działało musisz wgrać plugin "skript", w folderze tego pluginu będzie scripts, tworzysz tam plik o rozszerzeniu *.sk a nazwie np. tp (tp.sk)
Potem wklejasz to co zrobiłem oraz wpisać komende "/skript reload tp" (jak masz inna nazwe to poprostu tp zamieniasz...)


:)

04:20

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...